Budujemy Dom
Wnętrza / Kuchnia / Aktualności

Fuga ATLAS ARTIS STYLE

ATLAS ARTIS STYLE - nowy wyrób Grupy Atlas - to pierwsza na polskim rynku dekoracyjna fuga cementowa z Efektem Brokatowym. Oferowana jest w 10 kolorach, a każdy z nich - dzięki brokatowi poliestrowemu - mieni się tysiącem malutkich refleksów, migoczących niczym szlachetne kamienie.

Fuga ATLAS ARTIS STYLEIntensywność tego migotliwego efektu zależy od rodzaju światła, jakie pada na fugę, od jego natężenia i kąta padania, a także od szerokości fugi i miejsca, gdzie znajduje się okładzina ceramiczna.

Inaczej prezentuje się on na ścianach, inaczej na podłodze. Najlepiej widoczny jest przy oświetleniu punktowym, w świetle dziennym nabiera delikatności. Tak, czy inaczej, efekt jest niezwykły!

Fuga ATLAS ARTIS STYLE przeznaczona jest do wszystkich rodzajów płytek ceramicznych (glazury, terakoty i gresu), także do mozaiki ceramicznej i szklanej.

Efektownie wygląda w każdym wnętrzu. Co więcej, sprawdza się na podłogach narażonych na intensywny ruch pieszy, nadaje się więc do centrów handlowych, kin czy galerii, do hal dworcowych i na terminale. Można ją stosować na całych powierzchniach lub wybranych elementach – wszystko zależy od inwencji projektanta lub inwestora.

Fuga ATLAS ARTIS STYLEFuga ATLAS ARTIS STYLE jest fugą elastyczną, szybkowiążącą, łatwą w przygotowaniu (gotową mieszankę łączy się z wodą), a jeśli chodzi o szerokość wypełnianych spoin, niemal uniwersalną: od 2 do 25 mm.

Ponieważ jest to kolejny produkt linii ATLAS ARTIS, ma wszystkie zalety innych wyrobów z tej serii. Technologia Color Protect zabezpiecza trwałość barw, a Efekt Perlenia pozwala na stosowanie jej w pomieszczeniach wilgotnych i mokrych, bowiem jest niskonasiąkliwa i wodoodporna. Z kolei dzięki systemowi Myko Bariera odporna jest na działanie grzybów i glonów.

Tak unikatowa fuga ma równie wyjątkowe nazwy kolorów: płomień bursztynu, diamentowy podziw, poświata topazu, połysk bursztynu, koralowa impresja, kuszący agat, szmaragdowy zachwyt, srebrzystość kryształu, księżycowy pejzaż, czy wreszcie głębia onyksu. Są to brokatowe odpowiedniki 10 spośród 31 kolorów fugi ATLAS ARTIS. Pozwala to na równoczesne stosowanie jednego koloru fugi w dwóch wersjach: matowej i brokatowej.

Okres przechowywania fugi ATLAS ARTIS STYLE w warunkach suchych, w szczelnie zamkniętych torbach, wynosi 24 miesiące od daty produkcji. Wyrób spełnia wymagania normy PN-EN 13888:2004.

Opakowaniach 2 kg, cena ok. 49,63 zł/op.

Fuga ATLAS ARTIS STYLE - Szmaragdowy ZachwytFuga ATLAS ARTIS STYLE - kuszący Agat

 

Firma powiązana: Grupa Atlas
aktualizacja: 2009-07-01

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool!
Płyty indukcyjne z serii W Collection - nowość od Whirlpool! Na rynku są już dostępne nowe płyty indukcyjne marki Whirlpool z linii wzorniczej W Collection. Dzięki technologii 6. Zmysł, automatycznie ...
Bateria zlewozmywakowa Soria
Bateria zlewozmywakowa Soria Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów ...
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię?
Kuchnia na błysk - jak sprzątać kuchnię? Chyba każda z nas to zna - spędzamy długie godziny w kuchni, przygotowując dla najbliższych zbilansowane i smaczne posiłki… A po całej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze