Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

"Złoty Laur Klienta 2010" dla marki TOPEX

Firma TOPEX, została uhonorowana „Złotym Laurem Klienta 2010”. Już po raz drugi z rzędu w kategorii „Narzędzia ręczne” produkty TOPEX nie miały sobie równych.

Złoty Laur Klienta 2010 dla marki TOPEX
"Laur Klienta" to największy program konsumencki w Polsce. Dzięki otwartej formule to klienci w bezpośrednim głosowaniu wyłaniają najpopularniejsze produkty i marki. W przypadku narzędzi TOPEX do zdobycia wyróżnienia w równej mierze co popularność przyczyniły się zmiany jakościowe, jakie od lat systematycznie obserwowane są w produktach tej znanej marki.

Uznanie ze strony klientów to dla nas bardzo ważny sygnał – szczególnie w kontekście 20 lat obecności na rynku. Dzięki niemu mamy świadomość, że droga, którą podążamy prowadzi w dobrym kierunku. Na pewno nie spoczniemy na „laurach”. Pomimo sporego doświadczenia w dalszym ciągu rozwijamy nasz potencjał. Tylko w tym roku udało nam się oddać do użytku nowoczesny magazyn, a także dział techniczny z laboratorium, które w niedługim czasie ma szansę stać się jednym z najlepszych ośrodków testujących narzędzia i elektronarzędzia w Polsce – mówi Piotr Potowski, dyrektor generalny firmy TOPEX.

Narzędzia TOPEX to bogata oferta narzędzi i artykułów technicznych klasy popularnej, przeznaczonych do regularnego użytkowania przy średnim zakresie obciążeń. Dzięki swojej dostępności cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno pośród majsterkowiczów, jak i profesjonalistów. Uniwersalność oraz rosnąca jakość zostały zauważone również przez klientów.

Już od początku tegorocznej edycji konkursu TOPEX był faworytem. Ogromna liczba głosów, która wpłynęła na naszą skrzynkę mailową potwierdziła tylko niezwykłą popularność, jaką cieszy się ta marka – mówi Grzegorz Kozicki, redaktor naczelny Rzecz o Biznesie, organizatora programu.Firma powiązana: TOPEX
aktualizacja: 2010-08-04

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Megamocne imbusy - kosmiczna technologia Bondhus
Megamocne imbusy - kosmiczna technologia Bondhus Najwyższa jakość komponentów, poddawanie restrykcyjnym testom i rekomendacja zdobywców kosmosu. Na końcówki i klucze imbusowe Bondhus nie ma mocnych.
Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO
Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO System 18 V to seria narzędzi akumulatorowych YATO, które zasilane są tą samą wytrzymałą baterią. Każde z urządzeń można kupić w ...
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft MASTER cut 2500, nowy stół maszynowy od Wolfcraft, jest już dostępny w Polsce. Wyróżnia go wysoka precyzja pracy, łatwość transportu, ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze