Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Poziomica Stanley Compulevel

Nowa elektroniczna poziomica Stanley Compulevel ma 15 zaprogramowanych funkcji, służących do wykonywania trudnych zadań pomiaru wysokości i niwelacji.

Elektroniczna poziomica Stanley Compulevel Znajdzie ona zastosowanie niemal na każdym etapie budowania domu: od planowania terenu pod zabudowę, przez wykopy i budowę, aż po prace wykończeniowe oraz całościowe zagospodarowanie terenu.

Wszystkie obliczenia wykonywane przy pomocy poziomnicy Compulevel są niezwykle precyzyjne (praca po krzywej z dokładnością 3 mm, zakres w pionie – 12 m, zakres w poziomie – koło o średnicy 60 m). Dzięki funkcji Carry (dowolna lokalizacja), pomiaru wysokości można dokonywać w nieograniczonych zakresach i z licznymi ustawieniami, a jednocześnie bez żmudnych obliczeń i licznych błędów.  

Poziomica Compulevel tworzy inteligentny system, który umożliwia m. in. gromadzenie i opracowywanie danych, przeprowadzanie szybkich analiz i zestawień, a także tworzenie profili działek, odcinków oraz map topograficznych.

Elektroniczna poziomica Stanley Compulevel W odróżnieniu od typowych laserowych systemów pomiarowych, wszystkie wyniki odczytów i analiz wyświetlane są na dużym, czytelnym ekranie LCD. Podobnie jak całe urządzenie, ekran ten jest odporny na trudne warunki pogodowe.

Istotnym atutem nowego produktu firmy Stanley jest także pojemna pamięć zapisu danych, pozwalająca na zachowanie wyników 137 odczytów na nieograniczony czas, również bez baterii. Całe urządzenie jest zasilane zaledwie jedną alkaiczną baterią 9V, która umożliwia jego pracę przez ponad 60 godzin.

Wygodę korzystania z elektronicznej poziomnicy Compulevel firmy Stanley dodatkowo zwiększa możliwość wyboru dowolnej z sześciu dostępnych skal pomiarowych. Warto także podkreślić, że urządzenie zastępuje drugiego pracownika, potrzebnego podczas wykonywania pomiarów tradycyjnymi metodami. Kalibrowanie i sprawdzanie urządzenia w terenie również jest możliwe do przeprowadzenia samodzielnie, a przy tym jest łatwe i szybkie.

Sugerowana cena: 5 000 zł

 

Firma powiązana: STANLEY
aktualizacja: 2008-09-26

Dodaj komentarz

Zdaniem naszych Czytelników

compulevel to dobre urządzenie ale wymaga okresowych przeglądów i kalibracji natomiast Stanley Polska nie jest zainteresowany pomocą w naprawie lecz wciskanie kijentom nowych urządzeń

Gość KF

12 Wrz 2014, 16:59

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Zobacz też:

Megamocne imbusy - kosmiczna technologia Bondhus
Megamocne imbusy - kosmiczna technologia Bondhus Najwyższa jakość komponentów, poddawanie restrykcyjnym testom i rekomendacja zdobywców kosmosu. Na końcówki i klucze imbusowe Bondhus nie ma mocnych.
Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO
Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO System 18 V to seria narzędzi akumulatorowych YATO, które zasilane są tą samą wytrzymałą baterią. Każde z urządzeń można kupić w ...
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft MASTER cut 2500, nowy stół maszynowy od Wolfcraft, jest już dostępny w Polsce. Wyróżnia go wysoka precyzja pracy, łatwość transportu, ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze