Budujemy Dom
Stan surowy / Okna i drzwi / Aktualności

Vetrex wprowadza do sprzedaży osłony aluminiowe na profile PVC

Vetrex wprowadza do sprzedaży osłony aluminiowe na profile PVC

Vetrex wprowadza do swojej oferty aluminiowe osłony zewnętrzne do profili PVC, dzięki którym możliwe jest wykonanie stolarki okiennej w dowolnym odcieniu z palety RAL Classic (ok. 200 kolorów wg 4-cyfrowego kodu).


Zastosowanie tych elementów pozwala w praktyce na dowolne konfigurowanie kolorów ram, słupków i skrzydeł okiennych od strony zewnętrznej. Tym samym, stolarka w krótkim czasie może zostać wykonana zgodnie z indywidualnymi, nawet najbardziej nietypowymi oczekiwaniami nabywców i zaadaptowana do systemów aluminiowych zaplanowanych w inwestycji.

Obserwujemy, że estetyka rozwiązań, w tym kolorystyka, to w oczach nabywców istotna cecha stolarki. Statystycznie, klienci chętniej inwestują w kolor okien niż np. w dodatkowe zabezpieczenia antywłamaniowe. 56% zamówień to okna w kolorze, najczęściej nabywcy wybierają odcień "Złoty Dąb", a także "Orzech" i "Winchester". Szeroki wachlarz oklein to od zawsze silny atut oferty Vetrex. Dysponujemy bogatą, 48-barwną paletą kolorystyczną okien PVC. Teraz, dzięki aluminiowym osłonom zewnętrznym, nasza stolarka może zostać wykonana praktycznie w każdym odcieniu z palety RAL Classic, jaki tylko wskażą nasi klienci – wyjaśnia Krzysztof Smolnik, dyrektor ds. technicznych i rozwoju w Vetrex.

Osłony aluminiowe są montowane fabrycznie i mogą być stosowane w najbardziej popularnych systemach PVC z oferty Vetrex w tym: VP70, V82, V90+, Vetrex SLIDE oraz najnowszym produkcie – V82 Black Design.

Zastosowanie osłon aluminiowych to nie tylko dostęp do szerokiej gamy kolorystycznej , ale również sposób na utrzymanie wysokich parametrów izolacji termicznej, trudnych do osiągnięcia w konstrukcjach aluminiowych. Nakładki ułatwiają również utrzymanie stolarki w czystości i zwiększają odporności okien na czynniki atmosferyczne takie jak wiatr i deszcz. Istotną korzyścią wyposażenia okien w takie elementy jest też możliwość odświeżenia stolarki, ponieważ w przypadku zarysowań powłoki osłonę można wymienić na nową lub poddać ją ponownemu malowaniu proszkowemu.

Wprowadzając do sprzedaży osłony aluminiowe wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, dla których, oprócz kwestii estetycznych i nieograniczonego wyboru w zakresie kolorystyki, istotne są również kwestie praktyczne – utrzymanie okien w czystości i możliwość niskokosztowej renowacji. Oferta ta jest więc skierowana zarówno do inwestorów indywidualnych, jak również deweloperów realizujących budynki wielorodzinne i obiekty komercyjne – dodaje Krzysztof Smolnik.

Firma powiązana: Vetrex
aktualizacja: 2014-10-16

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Okna Urzędowski. Poznaj opinie ekspertów i klientów
Okna Urzędowski. Poznaj opinie ekspertów i klientów Marzysz o drewnianych oknach, ale nie lubisz kupować kota w worku? Pragniesz wysokiej jakości, niezawodności i gwarancji na lata? Należysz ...
Markiza antysmogowa FAKRO cleanAir uhonorowana Złotym Medalem
Markiza antysmogowa FAKRO cleanAir uhonorowana Złotym Medalem Prozdrowotne właściwości antysmogowej markizy VMZ cleanAir marki FAKRO zostały docenione przez grono ekspertów Międzynarodowych Targów ...
Zalety systemu klucza generalnego Master Key firmy Gerda
Zalety systemu klucza generalnego Master Key firmy Gerda Irytuje Cię codzienne szukanie właściwego klucza? Możesz mieć jeden klucz do wszystkich zamków, korzyścią takiego rozwiązania jest prosta ...
Najbardziej znane marki
Okna połaciowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Drzwi wewnętrzne - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Czytaj na tabletach gratis
Czas na Wnętrze Budujemy Dom T3 Młody Technik
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze