Budujemy Dom
Wnętrza / Salon / Aktualności

Internity Concept Store na Duchnickiej w Warszawie

4 marca odbyło się oficjalne otwarcie salonu Internity Concept Store oraz prezentacja oświetlenia włoskiej grupy Targetti-Poulsen, której Internity jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce.

Lampa Artichoke by Louis PoulsenW salonie Internity Concept Store na ulicy Duchnickiej 3 w Warszawie można było obejrzeć, a od dzisiaj również kupić, prawdziwe dzieła oświetleniowej sztuki, zaprojektowane przez  znanych  kreatorów. Licznie zgromadzeni architekci mogli zapoznać się przy okazji z aranżacją samego salonu, który powstał specjalnie z myślą o potrzebach  projektantów.

Imprezę uświetnili przedstawiciele włosko duńskiej grupy Targetti-Poulsen. Tommaso Nannelli, z Targetti przedstawił historię koncernu i filozofię firmy, łączącej wyjątkowy design oraz wysoką jakość wszystkich detali produkowanych lamp.

- Powierzyliśmy wyłączną dystrybucję firmie Internity, gdyż bardzo dobrze rozumie ideę prezentowania i oferowania tego typu eleganckich produktów. Internity ma duże doświadczenie w pracy z markami ekskluzywnymi i obsługą architektów, dlatego jesteśmy pewni, że firma Targetti Poulsen będzie godnie reprezentowana w Polsce – podsumował Tommasso Nannelli, z Targetti.

Koncern Targetti Poulsen skupia obecnie kilka brandów: Targetti, Louis Poulsen, Esedra, MLE, NERI, Duralamp i Exterieur. W salonie prezentowane są głównie lampy Louis Poulsen.

Na otwarciu największy zachwyt wśród gości wzbudziła Targetti Artlight Collection projektu Fabrizio Corneli. Wszyscy z zainteresowaniem oglądali również ikonę światowego design’u – lampę Artichoke by Louis Poulsen.
Internity Concept Store na Duchnickiej w Warszawie- Naszą misją jest kreowanie i wyznaczanie trendów oraz propagowanie wiedzy na temat design’u. Dlatego też, do oferty wprowadzamy produkty reprezentujące najnowsze trendy w światowym wzornictwie, odpowiadające wysokim standardom jakościowym – mówi Piotr Grupiński, Prezes Zarządu Internity.

- Nowy salon przy Duchnickiej 3 to odpowiedź na potrzeby architektów, którzy poszukują miejsca do pracy, spełniającego pewne funkcje. Już wiemy, że otwarty właśnie Internity Concept Store spełnia ich  oczekiwania.

Internity Concept Store na Duchnickiej w Warszawie to innowacja na polskim rynku. Przestrzeń została specjalnie dostosowana do potrzeb architektów, odwiedzających salon ze swoimi klientami. Dzięki temu mają oni możliwość wygodnej pracy na miejscu, przeprowadzania prezentacji multimedialnych oraz wizualizacji projektów na ekranach plazmowych.

Internity zapewnia w salonie stałą pomoc handlowca, bibliotekę katalogów oraz próbek. Ubrane w loftowy charakter miejsce, ma szansę stać się wyjątkowym centrum architekta w Warszawie.

 

Firma powiązana: INTERNITY
aktualizacja: 2010-03-09

Dodaj komentarz

Zdaniem naszych Czytelników

Najwyraźniej firma wychodzi z założenia,że zawsze można złapać klienta,kiedy jest się jedynym przedstawicielem w Polsce...

Gość klietn

09 Lut 2011, 15:12

Niestety bajery kosztuja a ceny z oferty salonu wyzsze niz katalogowe co w dzisiejszych czasach internetu jest lekkim naciaganiem.....

Gość BCdesign

21 Kwi 2010, 20:36

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Zobacz też:

Jaki koc wybrać?
Jaki koc wybrać? Dodatkowe okrycie w chłodniejsze wieczory, narzuta na łóżko czy dekoracyjny dodatek w salonie - koc może pełnić wiele funkcji. Jeśli ...
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu Przy użyciu wyłącznie tkanin przeprowadzisz diametralną metamorfozę gościnnego pomieszczenia. Pozwól, aby powiew wiosny zawitał do Twojego salonu!
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym Old New Style stworzyła Ewa Mihułka-Piasecka z potrzeby realizacji pasji związanych z meblarstwem. Odnawiając antyki trafiła na doskonałe ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze