Budujemy Dom
Wnętrza / Salon / Aktualności

CORO W080 - nowość w ofercie KLER

Zaprezentowany podczas tegorocznych targów iSaloni w Mediolanie program KLER CORO W080 to efekt pracy zespołu Biura Projektowego Kler pod kierownictwem Piotra Klera. Jego stylistyka osadzona jest w niezwykle popularnym w Europie Zachodniej geometrycznym, minimalistycznym wzornictwie.

CORO W080 – nowość w ofercie KLERCORO to zestaw modułów do swobodnego kształtowania strefy wypoczynku. Oszczędna forma znakomicie dopasowuje się do każdego typu architektury. Prostopadłościany jak ogromne klocki można ułożyć jako siedziska, oparcia czy podłokietniki.

Zaletą zestawu jest nie tylko prostota formy, ale i rozwiązań technicznych - łączniki spinające moduły układane są bezpośrednio na podłodze i w łatwy sposób pozwalają na zmianę układów.

Olbrzymie taborety w konfiguracji z modułami wypoczynkowymi mogą stanowić rozległą platformę do spania, a dostępna w zestawie ławka może posłużyć jako barek bądź stolik na romantyczne śniadanie.

CORO to kolejny przedstawiciel kolekcji Klera łączący komfort i niebanalny wygląd z  precyzją wykonania i najwyższą jakością. Zapewnia to symbioza tradycyjnego warsztatu tapicerskiego i nowych technologii zawarta w nowoczesnej bryle.

CORO sprawia wrażenie mebla powściągliwego w wyrazie, wręcz urzędowego, jednak przy bliższym poznaniu pokazuje swoje ciepłe, przyjazne oblicze dostarczając wiele radości użytkownikom obdarzonym fantazją.

 

aktualizacja: 2010-08-09

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Jaki koc wybrać?
Jaki koc wybrać? Dodatkowe okrycie w chłodniejsze wieczory, narzuta na łóżko czy dekoracyjny dodatek w salonie - koc może pełnić wiele funkcji. Jeśli ...
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu Przy użyciu wyłącznie tkanin przeprowadzisz diametralną metamorfozę gościnnego pomieszczenia. Pozwól, aby powiew wiosny zawitał do Twojego salonu!
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym Old New Style stworzyła Ewa Mihułka-Piasecka z potrzeby realizacji pasji związanych z meblarstwem. Odnawiając antyki trafiła na doskonałe ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze