Budujemy Dom
Wnętrza / Salon / Aktualności

CHAIRMAN - nowa marka w Polsce

Pierwszy z sieci salonów CHAIRMAN został właśnie otwarty w galerii Parku Handlowego Janki pod Warszawą. W salonie można znaleźć mnóstwo akcesoriów wykonanych ze szlachetnych materiałów w wyszukanych odmianach, z dbałością o każdy detal.


CHAIRMAN Zaczynając od pojemników na spinacze w kształcie piłek golfowych na marmurowej podstawce, przez lampy bankierskie i zegary, do rzeźb symbolizujących funkcje lub pasje ich właścicieli (jak figurka Temidy dla prawników, byka - dla inwestorów giełdowych i finansistów, lwa i orła dla przywódców czy modele fregat i motorówek).

W „Chairmanie” są też reprezentacyjne biurka, szafy, skórzane fotele i kanapy – w tym modne chesterfieldy w oryginalnych dwukolorowych skórach: bordo i butelkowa zieleń.

 CHAIRMAN Można je nabyć jako pojedynczy element lub stworzyć z nich zestaw do wyposażenia całego gabinetu, pokoju spotkań, kancelarii czy domowej biblioteki (Klienci mogą tu skorzystać z podpowiedzi konsultantów firmy, miedzy innymi współpracujących z firmą architektów).

W salonie dostępne są również skórzane fotele gabinetowe (blisko 10 modeli). Wszystkie wykonane są z bardzo dobrej jakości materiałów, każdy inaczej profilowany – dostosowany do odrębnych potrzeb i gustów.

CHAIRMAN W galerii „Chairman” Klienci mają możliwość sprawdzić osobiście komfort siedzenia na nich.


aktualizacja: 2007-11-20

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Jaki koc wybrać?
Jaki koc wybrać? Dodatkowe okrycie w chłodniejsze wieczory, narzuta na łóżko czy dekoracyjny dodatek w salonie - koc może pełnić wiele funkcji. Jeśli ...
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu Przy użyciu wyłącznie tkanin przeprowadzisz diametralną metamorfozę gościnnego pomieszczenia. Pozwól, aby powiew wiosny zawitał do Twojego salonu!
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym Old New Style stworzyła Ewa Mihułka-Piasecka z potrzeby realizacji pasji związanych z meblarstwem. Odnawiając antyki trafiła na doskonałe ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze