Budujemy Dom
Wykańczanie / Ściany wewnętrzne / Aktualności

Profile elewacyjne oraz wodoszczelna taśma LED

Firma AMPRe Sztukaterie prezentuje dwa nowe produkty: profile elewacyjne oraz wodoszczelną taśmę LED w silikonowej izolacji.

Profile elewacyjne

Elementy wykonywane z polistyrenu ekspandowanego (styropian), materiał samogasnący, odporny na wilgoć, pleśń i grzyby. Niewielka waga nie obciąża konstrukcji, a profile posiadają właściwości termoizolacyjne. Elementy pokryte są najlepszej jakości tynkiem polimerowym o wysokim stopniu twardości. W ofercie są listwy, zworniki, pilastry, bonie, kolumny oraz łuki.

AMPRe Sztukaterie nie ogranicza się jedynie do oferty katalogowej. Możliwe jest wykonanie każdego wzoru pod specjalne zamówienie Klienta. Obecnie dzięki barwionym granulką kwarcu w ofercie firmy znajduje się również 5 kolorów masy.

Profile elewacyjne

Oświetlenie LED

Wodoszczelna taśma LED

Wodoszczelna taśma LED w silikonowej izolacji to jeden z najbardziej uniwersalnych modułów LED. Szerokie zastosowanie oraz łatwość montażu pozwalają na praktycznie nieograniczone zastosowanie. Miniaturowe wymiary umożliwiają wklejenie taśmy LED praktycznie wszędzie.

Taśma LED podklejona jest dwustronną taśmą samoprzylepną firmy 3M, która pozwala na montaż na wielu podłożach, także bezpośrednio na ścianie. Taśma LED przeznaczona jest do pracy wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Więcej informacji na stornie internetowej:

 

Firma powiązana: AMPRE
aktualizacja: 2010-04-22

Dodaj komentarz

Zobacz też:

20-lecie marki Muraspec - relacja
20-lecie marki Muraspec - relacja Konkurs na projekt designerskiej lampy oraz sentymentalna podróż przez dwie dekady wzornictwa i aranżacji wnętrz, to tylko niektóre atrakcje, ...
Obchody 20-lecia Muraspec w Polsce
Obchody 20-lecia Muraspec w Polsce 20-lecie istnienia na polskim rynku obchodzi marka Muraspec - światowej sławy producent oklein ściennych. Z tej okazji 21 września 2017 r. ...
DUOline - nowa linia mocowań do każdego podłoża
DUOline - nowa linia mocowań do każdego podłoża Firma fischerpolska wprowadziła do oferty dwukomponentowe mocowania do kotwienia we wszystkich rodzajach podłoży. W skład linii DUO wchodzi ...
Najbardziej znane marki
Sucha zabudowa (płyty g-k i g-w) - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze