Budujemy Dom
Wykańczanie / Ściany wewnętrzne / Aktualności

II edycja konkursu Modne Metamorfozy

Ruszyła II edycja konkursu Modne Metamorfozy organizowanego przez Dekoral Fashion we współpracy z serwisem Kolor i Wnętrze. Tym razem na zwycięzców czeka warta 15 tysięcy złotych metamorfoza mieszkania oraz bony na zakupy w sklepach wnętrzarskich.

II edycja konkursu Modne MetamorfozyUbiegłoroczna zabawa z kolorami zorganizowana pod hasłem "Modne Metamorfozy" przez markę Dekoral Fashion tak bardzo spodobała się uczestnikom, że w tym roku nie mogło zabraknąć drugiej edycji. Ideą konkursu, który właśnie wystartował, jest inspirowanie uczestników do poszukiwania kolorów w swym otoczeniu i zachęcanie ich do odważnych, barwnych przemian.
 
Na najlepszych czekają wspaniałe nagrody ufundowane przez markę Dekoral Fashion. Dla zwycięzcy przygotowano profesjonalną metamorfozę mieszkania pod okiem architekta, wartą 15 tysięcy złotych. Ponadto każdego dnia można wygrać jeden z dwóch bonów na zakupy o wartości 100 zł w sklepach z artykułami wyposażenia wnętrz: Almi Decor, Home&You lub Ikea.
 
Aby wziąć udział w konkursie i walczyć o główną nagrodę, trzeba najpierw zarejestrować się w serwisie . Następnie nadsyłać pracę konkursową, której temat powinien nawiązywać do inspiracji kolorystycznych Dekoral Fashion w naszym otoczeniu, co oznacza, że najlepszą propozycją może okazać się zarówno kolorowa sukienka, jak i pomysł na soczystą sałatkę.

Zgłoszenia należy przesyłać w postaci zdjęcia, filmu lub grafiki. Forma jest dowolna, liczy się przede wszystkim pomysłowość oraz zdolność odnajdywania piękna kolorów wokół nas. Na koniec nie można zapomnieć o formularzu zgłoszeniowym oraz informacji na temat pomieszczenia, jakie pragniemy oddać w ręce architekta.
 
Aby zwiększyć szanse w konkursie, możemy zachęcić znajomych z Facebooka i YouTube'a do polubienia przesłanej przez nas pracy. Im więcej zbierze "like'ów", tym większe prawdopodobieństwo wygranej.

Wyniki publikowane są codziennie w serwisie konkursowym oraz na fan page'u Kolor i Wnętrze. Dwie najlepsze odpowiedzi nagradzane są bonami na zakupy w sklepach Ikea, Home&You lub Almi Decor.

Firma powiązana: Drewnochron
aktualizacja: 2012-07-30

Dodaj komentarz

Zobacz też:

20-lecie marki Muraspec - relacja
20-lecie marki Muraspec - relacja Konkurs na projekt designerskiej lampy oraz sentymentalna podróż przez dwie dekady wzornictwa i aranżacji wnętrz, to tylko niektóre atrakcje, ...
Obchody 20-lecia Muraspec w Polsce
Obchody 20-lecia Muraspec w Polsce 20-lecie istnienia na polskim rynku obchodzi marka Muraspec - światowej sławy producent oklein ściennych. Z tej okazji 21 września 2017 r. ...
DUOline - nowa linia mocowań do każdego podłoża
DUOline - nowa linia mocowań do każdego podłoża Firma fischerpolska wprowadziła do oferty dwukomponentowe mocowania do kotwienia we wszystkich rodzajach podłoży. W skład linii DUO wchodzi ...
Najbardziej znane marki
Sucha zabudowa (płyty g-k i g-w) - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze