Budujemy Dom
Instalacje / Wentylacja i klimatyzacja / Aktualności

Jednostka klimatyzacyjna Stylish - innowacyjność i kreatywność

Artykuł na: 4-5 minut

Daikin Europe N.V. w marcu 2018 roku wprowadzi na rynek Stylish - naścienną jednostkę klimatyzacyjną o całkiem nowej konstrukcji, wyposażoną w unikatowe funkcje.

Jednostka klimatyzacyjna Stylish - innowacyjność i kreatywność

Stylish stanowi doskonałe wyważenie między nowoczesnością i wzornictwem. Zgodnie z nazwą, jednostka wpasowuje się do wnętrza budynku, zapewniając równocześnie wysoką jakość i efektywność. Wyróżniająca się wydajnością Stylish zapewnia przewagę konkurencyjną: oferuje najwyższą efektywność w tym segmencie konstrukcyjnym i osiąga wynik A+++* (zarówno dla ogrzewania, jak i chłodzenia). Dzięki całkowicie nowym konstrukcjom podzespołów, jednostka jest jednym z najbardziej efektywnych energetycznie klimatyzatorów spośród dostępnych na rynku. Co więcej, czynnik chłodniczy R32 gwarantuje wyższą efektywność energetyczną i mniejsze oddziaływanie na środowisko.

Stylish dyskretnie zachowuje swój urok: wymiary zaledwie 798 (dług.) x 189 (głęb.) x 295 (wys.) mm powodują, że jest ona najcieńszą i najbardziej kompaktową jednostką w tym segmencie rynku. Użytkownik może wybrać jeden z trzech kolorów: biały, srebrny oraz drewno egzotyczne (blackwood). Nowa jednostka wykorzystuje specjalnie zaprojektowane klapy do tworzenia efektu Coandy, optymalizując przepływ powietrza dla zapewnienia komfortowego klimatu - bardziej ukierunkowany przepływ powietrza umożliwia uzyskanie lepszego rozkładu temperatury w całym pomieszczeniu. Dzięki możliwości tworzenia różnych schematów nawiewu powietrza, Stylish zapobiega powstawaniu przeciągów i zapewnia bardziej stabilną i komfortową dla użytkowników temperaturę w pomieszczeniu.

W jednostce zastosowano czujnik matrycowy do detekcji temperatury powierzchni w pomieszczeniu w celu tworzenia bardziej komfortowego klimatu. Stylish stosuje kilka różnych ustawień, aby automatycznie regulować właściwą temperaturę i wilgotność dla danego pomieszczenia. W klimatyzatorze zastosowano technologię Flash Streamer do usuwania cząstek, alergenów i nieprzyjemnych zapachów oraz zapewnienia w pomieszczeniu powietrza o najwyższej jakości. Urządzenie zaprojektowane w sposób, aby zapewniać najwyższy komfort, sprawność działania i efektywność, to eleganckie, dyskretne rozwiązanie klimatyzacyjne, dostępne w wielu zdecydowanych kolorach i fakturach, które idealnie wkomponuje się w każde pomieszczenie.

Używając aplikacji Daikin Online Controller, standardowej obecnie funkcji, można w pełni sterować jednostkami serii Stylish z dowolnego miejsca poprzez smartfon. Wszystko, czego potrzebujemy do tworzenia doskonałego klimatu w domu, to połączenie z siecią rozległą (Wlan) oraz bezpłatna aplikacja.

aktualizacja: 2018-03-23

Dodaj komentarz

Produkty i firmy
Nowy model klimatyzatora AlpicAir Hyper Nordic
Nowy model klimatyzatora AlpicAir Hyper Nordic Firma Ventia generalny dystrybutor produktów AlpicAir w Polsce wprowadza do swojej oferty flagowy model klimatyzatora – AlpicAir Hyper Nordic. ...
Innowacyjny system wentylacji powietrza od STIEBEL ELTRON
Innowacyjny system wentylacji powietrza od STIEBEL ELTRON Każdy nowy budynek energooszczędny powinien mieć rekuperację, a wybudowanie domu pasywnego bez niej jest praktycznie niemożliwe. STIEBEL ...
Jednostka klimatyzacyjna Stylish - innowacyjność i kreatywność
Jednostka klimatyzacyjna Stylish - innowacyjność i kreatywność Daikin Europe N.V. w marcu 2018 roku wprowadzi na rynek Stylish - naścienną jednostkę klimatyzacyjną o całkiem nowej konstrukcji, wyposażoną ...

Rozmowy o wentylacji w domu jednorodzinnym

Inwestor wypytuje eksperta budowlanego o wentylację w domu jednorodzinnym. Chciałby wiedzieć, dlaczego prawidłowa wymiana powietrza jest tak ważna.

topowe produkty

Jak skutecznie zaplanować wentylację, aby była energooszczędna?

Szukasz sposobu wentylacji, który zaoszczędzi energię, a tym samym znacznie zmniejszy wydatki? Zastanawiasz się, jak sprawić, aby w każdym pomieszczeniu Twojego domu było przyjemnie ciepło? Skuteczne sposoby osiągnięcia tych celów są w zasięgu ręki.
Najbardziej znane marki
Rekuperatory - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze