Budujemy Dom

Strefa magazynu / Wnętrza 2015

Kup bieżący numer Kup e-Wydanie Zaprenumeruj e-Prenumerata Na tablety

Kuchenne AGD

Bez nich kuchnia nie istnieje. Zautomatyzowane urządzenia kuchenne, dziś wydatnie wspomagane przez elektronikę w postaci najnowszych technologii cyfrowych, pozwalają nam czerpać z przygotowywania posiłków wyłącznie przyjemność.

W STREFIE POLARNEJ

Lodówka, odkąd pojawiła się w gospodarstwie domowym, zawsze była w kuchni ważna, jednak jej znaczenie wciąż rośnie. Zakupy staramy się robić coraz rzadziej, a co za tym idzie – magazynujemy coraz więcej żywności. Ważne, by przechowywane w warunkach domowych produkty jak najdłużej zachowały pełnię walorów odżywczych i smakowych. Ponieważ liczy się tu nie tylko temperatura, ale i optymalna wilgotność powietrza – odmienna dla różnych artykułów spożywczych – zadanie współczesnej lodówki okazuje się ambitne i złożone. Utrudnia je dodatkowo wymóg energooszczędności oraz nasze rosnące oczekiwania estetyczne.

 

Stąd urządzenia o zróżnicowanych strefach chłodzenia i elektronicznej kontroli wilgotności, z antybakteryjnymi uszczelkami i spowalniającymi proces fermentacji powłokami, zawierającymi jony srebra. Naszej wygodzie służą funkcje szybkiego schładzania i głębokiego mrożenia, zintegrowane dozowniki wody, niejednokrotnie wyposażone w filtry uzdatniające oraz kostkarki do lodu. Są lodówki, które „księgują” umieszczone w nich produkty, a nawet takie, które przypominają o upływającym terminie ich przydatności do spożycia. Stąd już tylko krok do chłodziarki, która sama – za pośrednictwem internetu – zrobi za nas zakupy.

fot. STUDIO ESTIMA

Dalszy ciąg artykułu w wydaniu papierowym Budujemy Dom - Wnętrza 2015
Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne Przejrzyj ten numer

Budujemy Dom - Wnętrza 2015

Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne
Pozostałe artykuły
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".