Budujemy Dom
Wykańczanie / Wyposażenie wnętrz / Aktualności

Nowa strona internetowa Pfleiderer

Nowa strona internetowa Pfleiderer

Nowa strona internetowa Pfleiderer www.pfleiderer.pl, zgodnie z hasłem "Inspirations close to you", ma nie tylko dostarczać informacji o ofercie firmy oraz o parametrach technicznych materiałów, ale także prezentować możliwości ich kreatywnego wykorzystania.

Nowa strona internetowa Pfleiderer www.pfleiderer.pl to jeden z elementów, które zostały zmodyfikowane w ramach trwającej od początku 2013 roku zmiany wizerunku firmy. Grafika strony stała się znacznie bardziej przejrzysta, kolory nowoczesne, największy nacisk jednak został położony na to, by zainspirować odwiedzających ją internautów do tworzenia niebanalnych, estetycznych i funkcjonalnych wnętrz oraz mebli.

W specjalnej galerii inspiracji możemy zobaczyć wiele różnorodnych zdjęć wnętrz, ze szczegółowym wskazaniem jakie produkty Pfleiderer w nich zastosowano. Jeśli zaś interesuje nas szczególnie jakiś rodzaj produktów, np. laminaty HPL, w stosownej zakładce znajdziemy dodatkową porcję inspiracji, tym razem dotyczących już konkretnej grupy produktowej.

Współpraca z projektantami i architektami wnętrz, a także informacje, które docierają do nas od naszych klientów finalnych wskazują na to, że taki sposób prezentacji jest oczekiwany i bardzo potrzebny. Jest to także logiczna konsekwencja pracy naszych ekspertów z dziedziny wzornictwa – poszukują oni nieustannie inspiracji, śledzą trendy panujące w branży wyposażenia wnętrz, tworzą dekory i kolory – prezentacja naszych finalnych produktów w postaci aranżacji wnętrz pozwala przekazać ich wnioski dotyczące możliwości wykorzystania naszych produktów w ciekawej, atrakcyjnej i zrozumiałej dla wszystkich postaci. - mówi Małgorzata Barańska, dyrektor marketingu Pfleiderer.

Już wkrótce na stronie Pfleiderer znajdziemy kolejną porcję inspiracji – tym razem dotyczących realizacji architektonicznych oraz innych ciekawych projektów, przy okazji których użyte zostały materiały Pfleiderer.

Pomysły znanych polskich architektów, projektantów wnętrz i designerów mogą okazać się bardzo inspirujące, gdyż niejednokrotnie potrafią oni w wyjątkowy sposób wykorzystać estetyczne walory i możliwości techniczne, jakie dają płyty laminowane, blaty czy laminaty HPL.

Niejednokrotnie sami jesteśmy zafascynowani tym, co można zaprojektować przy użyciu naszych materiałów, w jak różny, ciekawy i niebanalny sposób można je wykorzystać. Dlatego współpraca z szerokim gronem architektów i projektantów jest dla nas bardzo cenna, bo jest ona swego rodzaju testem możliwości naszych propozycji. Wiemy, że ciekawych wnętrz i obiektów, gdzie na szeroką skalę zastosowano materiały Pfleiderer jest bardzo dużo, więc będziemy w najbliższym czasie dokumentować te projekty i prezentować je na naszej stronie internetowej. - zapowiada Małgorzata Barańska.

Nowa strona internetowa Pfleiderer odzwierciedla też faktyczną skalę działania firmy i możliwości wykorzystania jej produktów. Choć wiele osób kojarzy materiały drewnopochodne i pokrewne produkty z branżą meblarską, mają one szereg innych zastosowań: m. in. w budownictwie, wyposażeniu wnętrz, produkcji opakowań czy branży transportowej.

Małgorzata Barańska w taki sposób mówi o aktualnej sytuacji firmy: Nasza oferta ma coraz bardziej zróżnicowaną grupę odbiorców i choć na pewno naszymi głównymi kontrahentami pozostaną producenci mebli to chcemy pokazać, że nasze produkty są znacznie bardziej wszechstronne.

Firma powiązana: PFLEIDERER Polska sp. z o.o.
aktualizacja: 2013-07-23

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Meble w stylu angielskim, francuskim, kolonialnym lub industrialnym
Meble w stylu angielskim, francuskim, kolonialnym lub industrialnym Decydując się na jedną estetykę w całym wnętrzu, unikniesz wrażenia chaosu aranżacyjnego. Do najpopularniejszych inspiracji należy styl ...
RVS - nowość w zasłonach rzymskich
RVS - nowość w zasłonach rzymskich Nowością na rynku jest montowana w świetle szyby zasłona rzymska RVS marki ANWIS. Unikalne rozwiązanie zasłony rzymskiej RVS, daje swobodę ...
Styl urban jungle, czyli w jesiennych wnętrzach zagości miejska dżungla
Styl urban jungle, czyli w jesiennych wnętrzach zagości miejska dżungla Na fali nadal modnego koloru greenery w jesiennych wnętrzach zagości miejska dżungla. Połączenie zieleni, piaskowych pasteli i złota z ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze