Budujemy Dom
Wykańczanie / Wyposażenie wnętrz / Aktualności

Spotkanie prasowe firmy Fargotex

Spotkanie prasowe firmy Fargotex

8 października 2014 r. w warszawskiej restauracji Concept 13 odbyła się konferencja prasowa firmy Fargotex Group podczas której poznaliśmy plany dotyczące najnowszych kolekcji oraz najbliższych działań przedsiębiorstwa.

Fargotex Group, firma świętująca niedawno 15-lecie swojej działalności, ma w swoim portfolio trzy marki: Fargotex Furniture Fabrics, czyli materiały obiciowe, Cosmonova Design Fabric – tkaniny dekoracyjne oraz Cosmonova Contract – produkty dedykowane do sektora HoReCa, a także kolekcję In & Out marki Sunbrella, której firma jest wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku.

Zgromadzeni na spotkaniu dziennikarze, mieli okazje przekonać się o wysokiej jakości tkanin Fagotex Group oraz wysłuchać wystąpienia Macieja Zienia na temat wzajemnego przenikania się świata wnętrz ze światem fashion, które coraz częściej czerpią od siebie to, co najlepsze.

Z kolei krytyk sztuki – Krystyna Łuczak-Surówka omówiła niezwykłe właściwości tkanin łatwoczyszczących Magic Home Collection, które potwierdzają innowacyjność materiałów Fargotex oraz są kolejnym kamieniem milowym w historii tkanin. Zaprezentowane zostały również najnowsze propozycje kolekcji tkanin Fargotex Group. Jedną z nich jest Exclusive Edition, która w najlepszy sposób reprezentuje kompleksowość oferty firmy. Przy użyciu tkanin wyłącznie z tej kolekcji, mamy możliwość aranżacji wielu, niepowtarzalnych wnętrz. Wszystko dzięki zaprojektowaniu kolekcji według siedmiu linii kolorystycznych, bogatych w różnorodne struktury oraz właściwości.

W skład Exclusive Edition wchodzą zarówno materiały obiciowe, jak i tkaniny dekoracyjne. Kolory, wzornictwo oraz struktury poszczególnych tkanin stanowią logiczną całość, dzięki czemu stymulują kreatywność i pobudzają wyobraźnię o wyjątkowych, ponadczasowych wnętrzach, które są nie tylko piękne wzorniczo, ale także niezwykle użyteczne i trwałe.

Podczas spotkania firma Fargotex ogłosiła również, iż od września 2014 r. stała się wyłącznym dystrybutorem kolekcji tkanin In & Out marki Sunbrella na Polskę. To, co łączy Sunbrelle z Fargotex Group to innowacyjność w tkaninach, wyrażająca się przede wszystkim w łatwości czyszczenia, a także wyznaczenie trendów w zakresie wzornictwa materiałów obiciowych i dekoracyjnych. Co więcej kolekcja In & Out łamie stereotypy i udowadnia, że granice między przestrzenią zewnętrzną, a wewnętrzną zostały całkowicie zatarte. Sunbrella In & Out umożliwia posiadanie mebla w tej samej, ulubionej tkaninie zarówno w salonie, jak i ogrodzie. Sunbrella In & Out to prawdziwa dowolność aranżacji, wsparta wyjątkową trwałością oraz funkcjonalnością tkanin.

Po spotkaniu, podczas wspólnego śniadania, dziennikarze mieli okazję porozmawiać z Prezesem Zarządu – Józefem Kosiorek o najbliższych planach przedsiębiorstwa oraz ekspertami Fargotex Group w zakresie tkanin na temat właściwościach produktów firmy, ich innowacyjności oraz użyteczności w życiu codziennym.

Źródło: materiały prasowe Fargotex
fargotex.pl

aktualizacja: 2014-11-18

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Dekorujemy dom na Święta!
Dekorujemy dom na Święta! Świąteczną atmosferę czuć na każdym kroku, a to oznacza, że najwyższa pora udekorować odświętnie swój dom. Jakie ozdoby wybrać? ...
Dekoracje do domu, które warto kupić w trakcie Black Weekend
Dekoracje do domu, które warto kupić w trakcie Black Weekend Już za kilka dni weekend pełen zniżek! Tradycja amerykańskiego przedświątecznego szaleństwa promocji na dobre zadomowiła się w polskich ...
Meble w stylu angielskim, francuskim, kolonialnym lub industrialnym
Meble w stylu angielskim, francuskim, kolonialnym lub industrialnym Decydując się na jedną estetykę w całym wnętrzu, unikniesz wrażenia chaosu aranżacyjnego. Do najpopularniejszych inspiracji należy styl ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze