Budujemy Dom
Wykańczanie / Wyposażenie wnętrz / Aktualności

Perfect House Perfume - perfumy do wnętrz

Nie zdajemy sobie sprawy, jak ważnym elementem naszego życia jest zapach. To on, często zupełnie nieświadomie, kreuje wizerunek ludzi, miejsc czy wydarzeń. Zapach jest najsilniejszym nośnikiem wspomnień - buduje niepowtarzalną atmosferę i na długo pozostaje w pamięci.

Perfect House Perfume - perfumy do wnętrz

Wspomnienia wywoływane przez zapachy są trwalsze od tych związanych jedynie z obrazem lub dźwiękiem. Na przykład obrazy z dzieciństwa - wycieczka przywołana zapachem deszczu, wakacje kojarzone z zapachem skoszonej trawy, dziadek i woda kolońska, której używa.

Zapach przywiązuje, bo budzi wspomnienia i emocje - właśnie to zainspirowało twórców Perfect House do poszerzenia portfolio o PERFUMY DO WNĘTRZ. Już pierwsze użycie otula dom szykownym, intensywnym zapachem, który buduje atmosferę elegancji, a jednocześnie domowego ciepła. Nuty serca w postaci szlachetnego aromatu jaśminu stanowią o ramach tych perfum. Delikatny cyklamen zapewnia powiew świeżości, a irys i ylang- -ylang odzwierciedlają wyjątkowy świat doznań.

PERFECT HOUSE PERFUME to perfumy przeznaczone do stosowania zarówno na całe wnętrza, jak i miejscowo: na pościel, zasłony, koce i ubrania. Nie pozostawiają śladów na meblach i tkaninach. Łączenie ich z pozostałymi produktami Perfect House zapewni niepowtarzalną, magiczną atmosferę w domu.

www.sklep.barwa.com.pl

aktualizacja: 2017-09-14

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Meble w stylu angielskim, francuskim, kolonialnym lub industrialnym
Meble w stylu angielskim, francuskim, kolonialnym lub industrialnym Decydując się na jedną estetykę w całym wnętrzu, unikniesz wrażenia chaosu aranżacyjnego. Do najpopularniejszych inspiracji należy styl ...
RVS - nowość w zasłonach rzymskich
RVS - nowość w zasłonach rzymskich Nowością na rynku jest montowana w świetle szyby zasłona rzymska RVS marki ANWIS. Unikalne rozwiązanie zasłony rzymskiej RVS, daje swobodę ...
Styl urban jungle, czyli w jesiennych wnętrzach zagości miejska dżungla
Styl urban jungle, czyli w jesiennych wnętrzach zagości miejska dżungla Na fali nadal modnego koloru greenery w jesiennych wnętrzach zagości miejska dżungla. Połączenie zieleni, piaskowych pasteli i złota z ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze