Budujemy Dom
Przed budową / Budowa krok po kroku / Aktualności

Dom w malinówkach (G) z pracowni ARCHON+ Biuro Projektów

Małe domy cieszą się nieprzemijającą popularnością wśród Inwestorów. Jedną z propozycji niedużego i funkcjonalnego domu z poddaszem użytkowym jest "Domu w malinówkach (G)" autorstwa ARCHON+ (powierzchnia domu 119,02 m2 + garaż 21,33 m2 + kotłownia 7,74 m2).

Dom w malinówkach (G) z pracowni ARCHON+ Biuro Projektów

Projekt należy do kolekcji domów tanich w budowie. Prosta i zwarta bryła umożliwia Inwestorom szybką i ekonomiczną realizację, a jednocześnie zachwyca funkcjonalnie zaprojektowanym i komfortowym w użytkowaniu wnętrzem. Nowoczesny charakter wykończenia podkreślono naturalnymi - drewnianymi i kamiennymi okładzinami, pięknie skomponowanymi z jasnym tynkiem oraz efektownym przeszkleniem balustrad balkonów i tarasu. Dach pokryto elegancką, płaską dachówką w kolorze antracytowym.

Interesującym detalem na elewacji frontowej jest podcień, który tworzy praktyczne zadaszenie nad wejściem. Na parterze mieści się otwarta strefa dzienna, doskonale doświetlona naturalnym światłem. Wielkość salonu pozwala na rozłożenie dużego rodzinnego stołu, a przyjemny wypoczynek przez kinem domowym zapewni wygodna sofa. Układ funkcjonalny kuchni umożliwi nowoczesną aranżację, z wysoką zabudową. Jej atutem jest odpowiednia ilość miejsca na przechowywanie i przygotowywanie posiłków oraz położona obok spiżarka. Dzięki obniżeniu poziomu podłogi, efektywnie wykorzystano przestrzeń pod schodami.

Ważnym miejscem w projekcie "Domu w malinówkach (G)" jest taras, okalający budynek, który w naturalny sposób powiększa przestrzeń wypoczynkową i może pełnić funkcję letniego salonu, umożliwiając relaks o różnej porze dnia. Dodatkową strefę rekreacyjną oferuje taras umiejscowiony nad garażem.

Pokój na parterze sprawdzi się jako sypialnia gościnna, z uwagi na zaprojektowaną w pobliżu łazienkę. Z wiatrołapu dostępna jest obszerna garderoba, przez która można przejść do garażu i kotłowni.

Na poddasze prowadzą dwubiegowe schody. Zaprojektowano tu komfortową strefę prywatną, która mieści trzy jasne sypialnie, dużą łazienkę oraz wygodną pralnię z oknem. Pokoje są ustawne i bardzo dobrze doświetlone, posiadają wystarczającą ilość miejsca, by zamontować w nich pojemne szafy. Z sypialni rodziców można bezpośrednio wyjść na taras, a korytarz oddziela ją od pokoi dziecięcych. Atutem łazienki jest jej wielkość i atrakcyjne połączenie z tarasem. Można ją zaaranżować w formie eleganckiego pokoju kąpielowego.

Więcej o projekcie Dom w malinówkach (G)http://www.wybieramydom.pl/projekty_domow/22012-dom-w-malinowkach-g.html

aktualizacja: 2016-09-30

Dodaj komentarz

250 sklepów PSB Mrówka w Polsce
250 sklepów PSB Mrówka w Polsce W tym roku sieć PSB Mrówka powiększyła się o 18 nowych placówek, osiągając tym samym liczbę 250 marketów dysponujących łącznie powierzchnią ...
Zamów najnowszy katalog z pełną ofertą projektową HomeKONCEPT
Zamów najnowszy katalog z pełną ofertą projektową HomeKONCEPT Pracownia HomeKONCEPT przygotowała najnowszy, bezpłatny katalog z projektami domów, dla klientów zainteresowanych budową nowoczesnego domu.
Promocja na powitanie lata w ARCHON+
Promocja na powitanie lata w ARCHON+ Tylko do poniedziałku 26 czerwca 2017 r., do godz. 8:00 w Biurze Projektów ARCHON+ trwa "PROMOCJA NA POWITANIE LATA". W ramach promocji można ...

Co łatwiej sprzedać - dom czy mieszkanie?

Decyzję o kupnie lub budowie domu trzeba podejmować rozważnie, bo jeśli nowa siedziba szybko przestanie się nam podobać, to jej zbycie będzie trudniejsze od sprzedaży mieszkania. O sytuacji na rynku nieruchomości rozmawialiśmy z Marcinem Jańczukiem z agencji Metrohouse.

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze