Budujemy Dom
Stan surowy / Dachy i rynny / Aktualności

Nowy market Praktiker w Zabrzu

Nowy market Praktiker został otwarty 5 marca na terenie Centrum Handlowego M1 przy ul. Plutonowego Szkubacza w Zabrzu.

Nowy market Praktiker w ZabrzuZ okazji otwarcia marketu przygotowano dla gości liczne atrakcje oraz promocje cenowe na wybrane produkty. Ponadto 2000 pierwszych klientów, którzy dokonali tego dnia zakupy na kwotę minimum 300 zł, otrzymało w prezencie aluminiową drabinę.

Śląsk ma strategiczne znaczenie dla sieci Praktiker w Polsce. Intensywny rozwój regionu oraz jego ogromny potencjał ekonomiczny, wpłynęły na decyzję o umiejscowieniu tutaj aż 5 z 21 naszych sklepów. Duża konkurencja i świadomi swych potrzeb klienci wymagają od nas szczególnej dbałości i starań.

Między innymi z tego względu nowo wybudowany Praktiker w Zabrzu jest obecnie jednym z najnowocześniejszych, w pełni klimatyzowanych marketów w Europie. Wysoka jakość oferty, a także obsługi ze strony doświadczonego zespołu pracowników niewątpliwie przyczynią się do sukcesu tej inwestycji – mówi Michael Trapp, Prezes Zarządu firmy Praktiker w Polsce.

Sklep został odbudowany po pożarze w grudniu 2008 roku. Obecnie jest to budynek wolno stojący, większy od swego poprzednika – jego powierzchnia użytkowa brutto wynosi ok. 10 131 m2. Do dyspozycji klientów oddany został parking z 256 miejscami postojowymi. Praktiker jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W sklepie zatrudnione są 132 osoby. Trzon zespołu stanowią doświadczeni pracownicy z dawnego marketu, którzy przez okres odbudowy po pożarze zostali tymczasowo zatrudnieni w innych sklepach sieci Praktiker.

W markecie w Zabrzu można zakupić produkty do budowy, remontu i dekoracji domów, mieszkań oraz ogrodów. Około 40 000 produktów rozmieszczono w następujących 7 działach: techniczny, drewno, oświetlenie, , ogród, budowlany, dekoracyjny.

Obecny market w stosunku do swego poprzednika zajmuje większą powierzchnię. Ta dodatkowa przestrzeń umożliwia zaproponowanie klientom szerszego i ciekawiej wyeksponowanego asortymentu. Dzięki temu jeszcze lepiej możemy realizować misję firmy, zgodnie z którą Prakitker ma przyczyniać się do podnoszenia komfortu życia przez inspirowanie zmian w domu i ogrodzie – mówi Zbigniew Macion, Dyrektor marketu w Zabrzu.

Niewątpliwym atutem nowego sklepu jest nowoczesny, przejrzysty system nawigacji, który ułatwi klientom poruszanie się po markecie. Każdy z działów oznakowany został innym kolorem, dobranym tak, aby budził podświadome skojarzenia z asortymentem.

Ponadto zastosowano nową topografię, której ikony są delikatniejsze i bardziej estetyczne. Dzięki temu klient bardzo szybko odnajdzie wybrany produkt, a robienie zakupów w nowym sklepie będzie przyjemnością.

Nowy market Praktiker w Zabrzu otwarty będzie codziennie: od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00-21.00, a w niedzielę od 10.00 do 20.00.

 

Firma powiązana: PRAKTIKER
aktualizacja: 2010-03-12

Dodaj komentarz

Jak ułożyć poszczególne warstwy dachowe, aby później można było dołożyć ocieplenie?

Stawiam parterowy budynek gospodarczy, który w przyszłości chciałbym wykorzystać na cele mieszkalne. W projekcie dach budynku ma nachylenie 12 stopni, pokryty jest dwoma warstwami papy i nie ma żadnego ocieplenia. Jak ułożyć poszczególne warstwy dachowe, aby później można było dołożyć ocieplenie i czy można zamienić pokrycie papowe na blachodachówkę?

topowe produkty

Nowa Linia Dachówek Prestige Ultimetal

Prestige Ultimetal to nowa linia dachówek z pokryciem metalowym, o innowacyjnym metalowym wykończeniu i w nowych kolorach, które wydobędą piękno dachu i elewacji.
Najbardziej znane marki
Bitumiczne: gonty, papy i płyty - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Dachówki cementowe (betonowe) - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Jak znaleźć rekomendowanego dekarza?
Jak znaleźć rekomendowanego dekarza? Firma Ruukki Polska stworzyła serwis www.polecanydekarz.pl, dzięki któremu dotarcie do sprawdzonego i rzetelnego wykonawcy jest bardzo proste.
Dachówka IBF SKAGEN w powłoce REFLEKTE
Dachówka IBF SKAGEN w powłoce REFLEKTE IBF SKAGEN (dachówka "podwójna S" w powłoce REFLEKTE) to dachówka o profilu "podwójna S" produkowana z barwionego w masie betonu, w skład ...
Blachodachówka modułowa TUR - nowość Blachy Pruszyński
Blachodachówka modułowa TUR - nowość Blachy Pruszyński Blachodachówka modułowa TUR to najnowsza propozycja firmy Blachy Pruszyński, dostępna w postaci jedno i dwumodułowych paneli.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x