Budujemy Dom
Stan surowy / Dachy i rynny / Aktualności

Złoty Akant dla Braas

Braas, który na targi budowlane Budmę powrócił po trzech latach przerwy, zaprezentował stoisko, które zostało docenione przez organizatorów targów Złotym Akantem za najlepiej zaprojektowane oraz przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy.

Złoty Akant dla BraasOcenie jurorów podlegały rozwiązania architektoniczne oraz graficzne stoiska, które powinny odzwierciedlać strategię firmy oraz budować jej pozytywny wizerunek. W tym roku Międzynarodowe Targi Poznańskie Budma 2012 odbywały się pod hasłem Budownictwo przyszłości, co doskonale wpisuje się w strategię firmy.

Monier Braas kładzie bardzo duży nacisk na nowoczesne rozwiązania. W efekcie nasi klienci otrzymują zaawansowane technologicznie kompletne systemy dachowe, które są nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim wpływają na efektywne zarządzanie energią w naszych domach.

Otrzymanie nagrody Złotego Akanta to dla nas duża satysfakcja ponieważ chcieliśmy, żeby nasze stoisko odzwierciedlało nasze podejście do nowoczesnego budownictwa – mówi Grzegorz Barycki, dyrektor ds. marketingu Monier Braas Sp. z o.o.

Nowoczesna oraz interaktywna forma targów sprawia, że jest to doskonałe miejsce dla zwiedzających, którzy mogą poznać  przedstawicieli firmy oraz porozmawiać  o ofercie. Tak było również zaprojektowane stoisko Braas - podzielone na strefy
w zależności od produktów, w których fachową konsultacją służyli doradcy firmy.

Wszyscy zainteresowani mogli zadać pytania dotyczące oferty, ale również rozwiać wątpliwości dotyczące technicznych aspektów poszczególnych produktów. Fachowcy Braas prezentowali nowoczesne systemy solarne, efektywne izolacje nakrokwiowe DivoDamm oraz dachówki betonowe i ceramiczne, które wyróżniają się swoimi bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Chcieliśmy, żeby nasze stoisko prezentowało nie tylko nasze szerokie portfolio produktowe, ale również było przyjazne dla zwiedzających, dlatego bardzo nas cieszy zainteresowanie zwiedzających – dodaje Grzegorz Barycki.

Złoty Akant dla BraasZłoty Akant dla Braas

 

Firma powiązana: Monier Braas
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Dachówki ceramiczne płaskie - nowoczesność tkwi w prostocie
Dachówki ceramiczne płaskie - nowoczesność tkwi w prostocie Wybór odpowiedniego pokrycia dachowego to spore wyzwanie. Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań. Jednym z nich są, cieszące się coraz ...
Firma Pruszyński wyróżniona w III edycji rankingu Indeks Patriotyzmu Polskiego Biznesu
Firma Pruszyński wyróżniona w III edycji rankingu Indeks Patriotyzmu Polskiego Biznesu Podczas uroczystej gali III edycji rankingu Indeks Patriotyzmu Polskiego Biznesu firma PRUSZYŃSKI Sp. z o.o. otrzymała nagrodę w kategorii ...
Nowość: panele dachówkowe Icopal Quadro
Nowość: panele dachówkowe Icopal Quadro Icopal Quadro jest pierwszą na rynku blachodachówką o płaskim profilu. Wyróżnia ją elegancki minimalizm, precyzyjnie zaprojektowany profil ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze