Budujemy Dom
Stan surowy / Dachy i rynny / Aktualności

Złoty Akant dla Braas

Braas, który na targi budowlane Budmę powrócił po trzech latach przerwy, zaprezentował stoisko, które zostało docenione przez organizatorów targów Złotym Akantem za najlepiej zaprojektowane oraz przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy.

Złoty Akant dla BraasOcenie jurorów podlegały rozwiązania architektoniczne oraz graficzne stoiska, które powinny odzwierciedlać strategię firmy oraz budować jej pozytywny wizerunek. W tym roku Międzynarodowe Targi Poznańskie Budma 2012 odbywały się pod hasłem Budownictwo przyszłości, co doskonale wpisuje się w strategię firmy.

Monier Braas kładzie bardzo duży nacisk na nowoczesne rozwiązania. W efekcie nasi klienci otrzymują zaawansowane technologicznie kompletne systemy dachowe, które są nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim wpływają na efektywne zarządzanie energią w naszych domach.

Otrzymanie nagrody Złotego Akanta to dla nas duża satysfakcja ponieważ chcieliśmy, żeby nasze stoisko odzwierciedlało nasze podejście do nowoczesnego budownictwa – mówi Grzegorz Barycki, dyrektor ds. marketingu Monier Braas Sp. z o.o.

Nowoczesna oraz interaktywna forma targów sprawia, że jest to doskonałe miejsce dla zwiedzających, którzy mogą poznać  przedstawicieli firmy oraz porozmawiać  o ofercie. Tak było również zaprojektowane stoisko Braas - podzielone na strefy
w zależności od produktów, w których fachową konsultacją służyli doradcy firmy.

Wszyscy zainteresowani mogli zadać pytania dotyczące oferty, ale również rozwiać wątpliwości dotyczące technicznych aspektów poszczególnych produktów. Fachowcy Braas prezentowali nowoczesne systemy solarne, efektywne izolacje nakrokwiowe DivoDamm oraz dachówki betonowe i ceramiczne, które wyróżniają się swoimi bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Chcieliśmy, żeby nasze stoisko prezentowało nie tylko nasze szerokie portfolio produktowe, ale również było przyjazne dla zwiedzających, dlatego bardzo nas cieszy zainteresowanie zwiedzających – dodaje Grzegorz Barycki.

Złoty Akant dla BraasZłoty Akant dla Braas

 

Firma powiązana: Monier Braas
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Wybierz dach Ruukki Finnera i weź udział w konkursie
Wybierz dach Ruukki Finnera i weź udział w konkursie Budujesz dom? Wymieniasz dach? Doskonale! Wybierz dach Ruukki Finnera, wejdź na stronę mojafinnera.pl i weź udział w konkursie, w którym ...
Blachodachówka MONA - nowość w ofercie DACHY Regamet
Blachodachówka MONA - nowość w ofercie DACHY Regamet DACHY Regamet to jeden z czołowych producentów blachodachówek i blach trapezowych w Polsce. W swojej ofercie ma także bogaty wybór akcesoriów ...
Nowe kominki wentylacyjne SIGNUM
Nowe kominki wentylacyjne SIGNUM Kominki wentylacyjne i odpowietrzające SIGNUM, to nowość w ofercie marki CREATON Polska, producenta nowoczesnych pokryć dachowych i innowacyjnych ...

Dach płaski czy stromy?

Zdecydowana większość domów zamieszczanych w katalogach projektów to budynki z dachem spadzistym, o różnych kątach pochylenia i kształcie.  Rozpatrując formę dachu pod kątem łatwości i kosztów wykonania oraz uzyskanej powierzchni użytkowej na poddaszu optymalny dach to dach dwuspadowy, o pochyleniu 35-45°
topowe produkty

Dachówki ceramiczno–metalowe Gerard Roofing Systems

Dachówki Gerard Roofing Systems to gwarancja jakości. Wykonane z najwyższej jakości blachy stalowej, galwanizowanej, są trwałe i bezpieczne. Producent daje na nie aż 50 lat gwarancji.
Najbardziej znane marki
Bitumiczne: gonty, papy i płyty - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Dachówki cementowe (betonowe) - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x