Budujemy Dom
Stan surowy / Okna i drzwi / Aktualności

Przedstawiciele branży stolarki budowlanej nagrodzeni!

Przedstawiciele branży stolarki budowlanej nagrodzeni!

Kongres Stolarki Polskiej - wydarzenie integrujące branżę stolarki budowlanej - to znakomita okazja do wręczenia wyróżnień dla osób i firm szczególnie zasłużonych dla rozwoju sektora. Podczas uroczystej Gali V Kongresu, w dniu 22 maja 2014 roku, poznaliśmy laureatów Orłów Polskiej Stolarki 2013 i Członków Honorowych Związku Polskie Okna i Drzwi.

Orzeł to symbol dumy i zwycięstwa. Jego majestatyczną symbolikę wykorzystują Orły Polskiej Stolarki, które wręczono po raz drugi w historii. Nagrody w kategorii "Wyróżnienie Prezesa Związku Polskie Okna i Drzwi" otrzymali: Janusz Uberna z firmy Soudal i ARIES Firma Produkcyjno-Handlowa Edward Skał. Statuetką w kategorii "Osobowość Roku Branży Stolarki Budowlanej 2013" wyróżniony został Tomasz Grela, Prezes Zarządu firmy Aluprof S.A. Laureata nagrody wyłoniono w wyniku plebiscytu, w którym swoje głosy mogli oddawać uczestnicy V Kongresu Stolarki Polskiej.

Janusz Uberna - Kierownik ds. Prywatnych Marek w firmie Soudal. Od 2005 roku członek Organów Statutowych Związku Polskie Okna i Drzwi, sprawujący przez ten czas funkcje w Radzie Związku i Zarządzie Związku. Obecnie Przewodniczący Komisji Rewizyjnej POiD. Osoba niezwykle aktywnie zaangażowana w działalność organizacji i od wielu lat związana ze sprawami dotyczącymi funkcjonowania branży stolarki budowlanej.

ARIES Firma Produkcyjno-Handlowa Edward Skał - wieloletni członek Związku POiD. Firma znana z rzetelnego postępowania w relacjach z klientami, kontrahentami, pracownikami i społecznością lokalną. Laureat nagrody Głównego Inspektora Pracy w konkursie "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej". Przedsiębiorstwo od podstaw stworzyło nowoczesny zakład produkcyjny, w którym, w oparciu o wykorzystanie nowoczesnych technologii, wytwarza szeroką gamę rozwiązań z zakresu stolarki drewnianej.

Tomasz Grela - Prezes Zarządu firmy Aluprof S.A., wiodącego europejskiego dystrybutora systemów aluminiowych dla budownictwa. Skuteczny i efektywny manager, wyznaczający nowe trendy rynkowe i konsekwentnie rozwijający działalność kierowanego przez siebie przedsiębiorstwa. Aktywność Tomasza Greli przyczyniła się do promocji polskiej myśli technicznej i rodzimych rozwiązań na rynkach zagranicznych.

W czasie uroczystej Gali V Kongresu Stolarki Polskiej wyróżnieni zostali również wybitni przedstawiciele sektora stolarki budowlanej. W uznaniu wieloletnich zasług otrzymali certyfikaty nadające im Honorowe Członkostwo w Związku Polskie Okna i Drzwi. Zaszczytne tytuły, które są dowodem uznania całego środowiska dla działań laureatów, otrzymali Ryszard Florek i Kazimierz Jaworski.

Ryszard Florek - Prezes i właściciel firmy FAKRO Sp. z o.o, osobistość wyróżniona Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. Od podstaw zbudował przedsiębiorstwo, które jest dziś wiceliderem w produkcji okien dachowych na świecie i liderem pod tym względem w Polsce. W swojej pracy zawsze stawia na innowacyjność i rozwój. Założyciel fundacji "Pomyśl o przyszłości", która ma na celu promowanie i podejmowanie działań służących rozwojowi gospodarczemu Polski.

Kazimierz Jaworski - wieloletni Dyrektor Generalny i twórca sukcesu firmy Winkhaus Polska Beteiligungs, Członek Zarządu Winkhaus Holding. Prawdziwa ikona branży stolarki budowlanej. Doskonały organizator, a jednocześnie człowiek o wysokiej kulturze osobistej i klasie, stanowiący przykład dla całego środowiska oraz kolejnych pokoleń menedżerów związanych z sektorem.

aktualizacja: 2014-06-12

Dodaj komentarz

Zalety drzwi podnoszono-przesuwnych Schüco ThermoSlide
Zalety drzwi podnoszono-przesuwnych Schüco ThermoSlide Drzwi podnoszono-przesuwne Schüco ThermoSlide gwarantują całościową ochronę przed nieproszonymi gośćmi i niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. ...
Drzwi HIBRY - bezpieczeństwo i komfort
Drzwi HIBRY - bezpieczeństwo i komfort HIBRY to jedyne drzwi na rynku z zamkiem elektromechanicznym, podobnie jak zamki w samochodach, które łączą w sobie właściwości automatyczne ...
Nowa moskitiera plisowana Harmony od Aluprof
Nowa moskitiera plisowana Harmony od Aluprof System moskitiery plisowanej MPH to najnowsze rozwiązanie firmy Aluprof, zaprojektowane przede wszystkim z myślą o zapewnieniu oszczędności miejsca.

Rolety elewacyjne odstraszają złodziei

Rolety elewacyjne tłumią hałas i odstręczają złodziei. Choć pancerze nie mają widocznych blokad, nie można ich podnieść z zewnątrz, co kilkakrotnie sprawdzaliśmy. - mówią Grażyna i Piotr, Członkowie Klubu Budujących Dom, którzy rolety użytkują od 6 lat.

topowe produkty

Budujesz Dom - pomyśl o roletach Aluprof

Firma Aluprof, producent profili aluminiowych, dzięki swoim produktom pozwala stworzyć dom, w którym będziemy czuć się swobodnie, bezpiecznie, do którego z przyjemnością wrócimy po trudach dnia wiedząc, że zawsze można znaleźć w nim spokój, azyl i harmonię.
Najbardziej znane marki
Profile okienne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Okna połaciowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Czytaj na tabletach gratis
Czas na Wnętrze Budujemy Dom T3 Młody Technik
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x