Budujemy Dom
Stan surowy / Okna i drzwi / Aktualności

Przedstawiciele branży stolarki budowlanej nagrodzeni!

Przedstawiciele branży stolarki budowlanej nagrodzeni!

Kongres Stolarki Polskiej - wydarzenie integrujące branżę stolarki budowlanej - to znakomita okazja do wręczenia wyróżnień dla osób i firm szczególnie zasłużonych dla rozwoju sektora. Podczas uroczystej Gali V Kongresu, w dniu 22 maja 2014 roku, poznaliśmy laureatów Orłów Polskiej Stolarki 2013 i Członków Honorowych Związku Polskie Okna i Drzwi.

Orzeł to symbol dumy i zwycięstwa. Jego majestatyczną symbolikę wykorzystują Orły Polskiej Stolarki, które wręczono po raz drugi w historii. Nagrody w kategorii "Wyróżnienie Prezesa Związku Polskie Okna i Drzwi" otrzymali: Janusz Uberna z firmy Soudal i ARIES Firma Produkcyjno-Handlowa Edward Skał. Statuetką w kategorii "Osobowość Roku Branży Stolarki Budowlanej 2013" wyróżniony został Tomasz Grela, Prezes Zarządu firmy Aluprof S.A. Laureata nagrody wyłoniono w wyniku plebiscytu, w którym swoje głosy mogli oddawać uczestnicy V Kongresu Stolarki Polskiej.

Janusz Uberna - Kierownik ds. Prywatnych Marek w firmie Soudal. Od 2005 roku członek Organów Statutowych Związku Polskie Okna i Drzwi, sprawujący przez ten czas funkcje w Radzie Związku i Zarządzie Związku. Obecnie Przewodniczący Komisji Rewizyjnej POiD. Osoba niezwykle aktywnie zaangażowana w działalność organizacji i od wielu lat związana ze sprawami dotyczącymi funkcjonowania branży stolarki budowlanej.

ARIES Firma Produkcyjno-Handlowa Edward Skał - wieloletni członek Związku POiD. Firma znana z rzetelnego postępowania w relacjach z klientami, kontrahentami, pracownikami i społecznością lokalną. Laureat nagrody Głównego Inspektora Pracy w konkursie "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej". Przedsiębiorstwo od podstaw stworzyło nowoczesny zakład produkcyjny, w którym, w oparciu o wykorzystanie nowoczesnych technologii, wytwarza szeroką gamę rozwiązań z zakresu stolarki drewnianej.

Tomasz Grela - Prezes Zarządu firmy Aluprof S.A., wiodącego europejskiego dystrybutora systemów aluminiowych dla budownictwa. Skuteczny i efektywny manager, wyznaczający nowe trendy rynkowe i konsekwentnie rozwijający działalność kierowanego przez siebie przedsiębiorstwa. Aktywność Tomasza Greli przyczyniła się do promocji polskiej myśli technicznej i rodzimych rozwiązań na rynkach zagranicznych.

W czasie uroczystej Gali V Kongresu Stolarki Polskiej wyróżnieni zostali również wybitni przedstawiciele sektora stolarki budowlanej. W uznaniu wieloletnich zasług otrzymali certyfikaty nadające im Honorowe Członkostwo w Związku Polskie Okna i Drzwi. Zaszczytne tytuły, które są dowodem uznania całego środowiska dla działań laureatów, otrzymali Ryszard Florek i Kazimierz Jaworski.

Ryszard Florek - Prezes i właściciel firmy FAKRO Sp. z o.o, osobistość wyróżniona Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. Od podstaw zbudował przedsiębiorstwo, które jest dziś wiceliderem w produkcji okien dachowych na świecie i liderem pod tym względem w Polsce. W swojej pracy zawsze stawia na innowacyjność i rozwój. Założyciel fundacji "Pomyśl o przyszłości", która ma na celu promowanie i podejmowanie działań służących rozwojowi gospodarczemu Polski.

Kazimierz Jaworski - wieloletni Dyrektor Generalny i twórca sukcesu firmy Winkhaus Polska Beteiligungs, Członek Zarządu Winkhaus Holding. Prawdziwa ikona branży stolarki budowlanej. Doskonały organizator, a jednocześnie człowiek o wysokiej kulturze osobistej i klasie, stanowiący przykład dla całego środowiska oraz kolejnych pokoleń menedżerów związanych z sektorem.

aktualizacja: 2014-06-12

Dodaj komentarz

Rolety elewacyjne odstraszają złodziei

Rolety elewacyjne tłumią hałas i odstręczają złodziei. Choć pancerze nie mają widocznych blokad, nie można ich podnieść z zewnątrz, co kilkakrotnie sprawdzaliśmy. - mówią Grażyna i Piotr, Członkowie Klubu Budujących Dom, którzy rolety użytkują od 6 lat.

topowe produkty

ALU LOOK, czyli okna prawie doskonałe

Czy charakteryzująca się najlepszymi parametrami technicznymi stolarka okienna może jednocześnie zachwycać estetyką? A dlaczego nie? MS więcej niż OKNA wychodzi naprzeciw wymaganiom swoich klientów i wprowadza na rynek nową linię okienną ALU LOOK, która naśladuje wygląd aluminium.
Najbardziej znane marki
Profile okienne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Okna połaciowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Balkony francuskie w systemach Schüco PVC-U
Balkony francuskie w systemach Schüco PVC-U Portfenetry lub inaczej balkony francuskie to bardzo modny akcent architektoniczny, który coraz częściej można zauważyć na elewacjach nowoczesnych ...
Markiza pionowa VMZ Solar INNOWACJĄ ROKU 2016
Markiza pionowa VMZ Solar INNOWACJĄ ROKU 2016 Firma FAKRO dzięki jednemu z innowacyjnych rozwiązań - markizie pionowej VMZ Solar - otrzymała tytuł "Innowacji Roku 2016".
Okna dachowe z pakietem trzyszybowym w podstawowej ofercie VELUX
Okna dachowe z pakietem trzyszybowym w podstawowej ofercie VELUX Firma VELUX wprowadza do podstawowej oferty nowe, energooszczędne okna dachowe z pakietem trzyszybowym. Dzięki atrakcyjnym cenom nowych okien, ...

Czytaj na tabletach gratis
Czas na Wnętrze Budujemy Dom T3 Młody Technik
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x