Budujemy Dom
Stan surowy / Okna i drzwi / Aktualności

Gala Jubileuszowa z okazji 20 lat funkcjonowania w Polsce spółki Salamander Window & Door Systems S.A.

W dniu 7 kwietnia 2016 roku w Centrum Kongresowym Warszawianka w Jachrance pod Warszawą odbyła się uroczysta Gala Jubileuszowa 20 lat funkcjonowania w Polsce spółki Salamander Window & Door Systems S.A. z Włocławka, producenta najwyższej jakości profili okienno-drzwiowych z PVC.

Gala Jubileuszowa z okazji 20 lat funkcjonowania w Polsce spółki Salamander Window & Door Systems S.A.

Spotkanie to zgromadziło duże grono najważniejszych kontrahentów - firmy produkujące okna z profili Brügmann bluEvolution i Salamander. Uczestniczyli w nim również przedstawiciele władz miasta i firm współpracujących - dostawcy materiałów produkcyjnych, oprogramowania i przedsiębiorstwa transportowe. Nie zabrakło podmiotów, które wniosły swój wkład w rozbudowę włocławskiego zakładu, czyli banków, biur projektowych i firm budowlanych. Zaproszono także reprezentantów branżowych mediów.

Gospodarzem wieczoru był oczywiście Zarząd Salamander Window & Door Systems i liczne grono pracowników - dyrektorzy i kierownicy poszczególnych działów firmy. W komplecie stawił się również cały niemiecki Zarząd Grupy Salamander Industrie Produkte.

Spotkanie miało charakter bardzo uroczysty, z nutą futurystycznych atrakcji, takich jak żonglerka elementami świetlnymi oraz show laserowe, w wykonaniu grupy Multivisual. Podczas wieczoru odbył się również, zaskakujący (i raczej nie spotykany podczas tego typu uroczystości) pokaz spawania artystycznego, którego efektem było powstanie metalowej salamandry, jaka na pamiątkę tego wydarzenia zawiśnie w siedzibie firmy. Nasi goście mieli okazję wysłuchać recitalu zespołu "Paula i Karol" reprezentującego najnowsze trendy młodej sceny muzycznej a później wszyscy wspólnie bawili się przy akompaniamencie grupy coverowej oraz światowych przebojów serwowanych przez DJ’a.

Uroczystego otwarcia ze strony Grupy dokonał dr Heyo Schmiedeknecht, zaś z ramienia gospodarza Salamander Window & Door Systems S.A. - prezes Radosław Cierpiał. Krótkie przemówienie wygłosiła również Pani Magdalena Korpolak-Komorowska - Wiceprezydent Miasta Włocławka.

Dr. Heyo Schmiedeknecht

Dla najlepszych i najdłużej współpracujących firm - przygotowano okolicznościowe statuetki. Wyróżnienie za najdłuższą współpracę trafiło do firmy Eko-Dom z Kunowic. Natomiast laury największego odbiorcy profili produkowanych przez SALAMANDER Window & Door Systems zostały przyznane w dwóch kategoriach:

 • Grupa Zakupowa - dla Grupa Petecki z Łodzi, 
 • Firma - dla Abakus Okna z Choroszczy k. Białegostoku.
Od lewej Marek Warcholiński, Anna Lewandowska, Ignacy Petecki, Radosław Cierpiał Od lewej Marek Warcholiński, Anna Lewandowska, Kamil Grodecki, Radosław Cierpiał

Całość zespolił i poprowadził konferansjer Wojciech Wocław.

Wszystkim gościom dopisywał apetyt i dobry humor. Parkiet przed sceną do późnych godzin wypełniony był tańczącymi parami a spokojniejsze rewiry hotelowego foyer zachęcały do mniej formalnych rozmów i wspólnych, pamiątkowych fotografii.

Gala Jubileuszowa Salamander Window & Door Systems na długo pozostanie w pamięci jej uczestników i będzie dobrym początkiem kolejnych 20 lat biznesowych sukcesów.

aktualizacja: 2016-09-30

Dodaj komentarz

SilentClose od GU Polska - bezgłośne zamykanie drzwi tarasowych
SilentClose od GU Polska - bezgłośne zamykanie drzwi tarasowych Ciche i bezpieczne zamykanie drzwi i okien podnoszono-przesuwnych stało się możliwe dzięki najnowszej technologii opracowanej przez grupę GU.
Okna dachowe OKPOL wyróżnione tytułem TOPTEN 2017
Okna dachowe OKPOL wyróżnione tytułem TOPTEN 2017 Współczesna architektura stawia przed producentami materiałów budowlanych coraz wyższe wymagania – zarówno jeśli chodzi o parametry ...
Otwarcie pierwszego w Polsce salonu stolarki pionowej FAKRO INNOVIEW
Otwarcie pierwszego w Polsce salonu stolarki pionowej FAKRO INNOVIEW 22 czerwca 2017 r. w galerii wnętrz Domar we Wrocławiu, podczas 9 Nocy Designu, odbyło się oficjalne otwarcie pierwszego w Polsce salonu ...

Dwa okna kolankowe ze zdalnym sterowaniem i montażem za 10 000 zł

Chcieliśmy raz a dobrze załatwić sprawę okien dachowych. Kolankowe kupiliśmy z akcesoriami do montażu i roletami zewnętrznymi i wewnętrznymi oraz z firmową usługą montażu. Trafiliśmy na fachowców - mówią Dorota i Janek, Czytelnicy Budujemy Dom, którzy okna dachowe użytkują od 2008 r.

topowe produkty

Budujesz Dom - pomyśl o roletach Aluprof

Firma Aluprof, producent profili aluminiowych, dzięki swoim produktom pozwala stworzyć dom, w którym będziemy czuć się swobodnie, bezpiecznie, do którego z przyjemnością wrócimy po trudach dnia wiedząc, że zawsze można znaleźć w nim spokój, azyl i harmonię.
Najbardziej znane marki
Okna połaciowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Drzwi wewnętrzne - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Czytaj na tabletach gratis
Czas na Wnętrze Budujemy Dom T3 Młody Technik
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
 • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
 • porady budowlane,
 • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
 • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
  w pełnej wersji.

Czas na wnętrze