Budujemy Dom
Stan surowy / Okna i drzwi / Aktualności

Gala Jubileuszowa z okazji 20 lat funkcjonowania w Polsce spółki Salamander Window & Door Systems S.A.

W dniu 7 kwietnia 2016 roku w Centrum Kongresowym Warszawianka w Jachrance pod Warszawą odbyła się uroczysta Gala Jubileuszowa 20 lat funkcjonowania w Polsce spółki Salamander Window & Door Systems S.A. z Włocławka, producenta najwyższej jakości profili okienno-drzwiowych z PVC.

Gala Jubileuszowa z okazji 20 lat funkcjonowania w Polsce spółki Salamander Window & Door Systems S.A.

Spotkanie to zgromadziło duże grono najważniejszych kontrahentów - firmy produkujące okna z profili Brügmann bluEvolution i Salamander. Uczestniczyli w nim również przedstawiciele władz miasta i firm współpracujących - dostawcy materiałów produkcyjnych, oprogramowania i przedsiębiorstwa transportowe. Nie zabrakło podmiotów, które wniosły swój wkład w rozbudowę włocławskiego zakładu, czyli banków, biur projektowych i firm budowlanych. Zaproszono także reprezentantów branżowych mediów.

Gospodarzem wieczoru był oczywiście Zarząd Salamander Window & Door Systems i liczne grono pracowników - dyrektorzy i kierownicy poszczególnych działów firmy. W komplecie stawił się również cały niemiecki Zarząd Grupy Salamander Industrie Produkte.

Spotkanie miało charakter bardzo uroczysty, z nutą futurystycznych atrakcji, takich jak żonglerka elementami świetlnymi oraz show laserowe, w wykonaniu grupy Multivisual. Podczas wieczoru odbył się również, zaskakujący (i raczej nie spotykany podczas tego typu uroczystości) pokaz spawania artystycznego, którego efektem było powstanie metalowej salamandry, jaka na pamiątkę tego wydarzenia zawiśnie w siedzibie firmy. Nasi goście mieli okazję wysłuchać recitalu zespołu "Paula i Karol" reprezentującego najnowsze trendy młodej sceny muzycznej a później wszyscy wspólnie bawili się przy akompaniamencie grupy coverowej oraz światowych przebojów serwowanych przez DJ’a.

Uroczystego otwarcia ze strony Grupy dokonał dr Heyo Schmiedeknecht, zaś z ramienia gospodarza Salamander Window & Door Systems S.A. - prezes Radosław Cierpiał. Krótkie przemówienie wygłosiła również Pani Magdalena Korpolak-Komorowska - Wiceprezydent Miasta Włocławka.

Dr. Heyo Schmiedeknecht

Dla najlepszych i najdłużej współpracujących firm - przygotowano okolicznościowe statuetki. Wyróżnienie za najdłuższą współpracę trafiło do firmy Eko-Dom z Kunowic. Natomiast laury największego odbiorcy profili produkowanych przez SALAMANDER Window & Door Systems zostały przyznane w dwóch kategoriach:

  • Grupa Zakupowa - dla Grupa Petecki z Łodzi, 
  • Firma - dla Abakus Okna z Choroszczy k. Białegostoku.
Od lewej Marek Warcholiński, Anna Lewandowska, Ignacy Petecki, Radosław Cierpiał Od lewej Marek Warcholiński, Anna Lewandowska, Kamil Grodecki, Radosław Cierpiał

Całość zespolił i poprowadził konferansjer Wojciech Wocław.

Wszystkim gościom dopisywał apetyt i dobry humor. Parkiet przed sceną do późnych godzin wypełniony był tańczącymi parami a spokojniejsze rewiry hotelowego foyer zachęcały do mniej formalnych rozmów i wspólnych, pamiątkowych fotografii.

Gala Jubileuszowa Salamander Window & Door Systems na długo pozostanie w pamięci jej uczestników i będzie dobrym początkiem kolejnych 20 lat biznesowych sukcesów.

aktualizacja: 2016-09-30

Dodaj komentarz

Zalety drzwi podnoszono-przesuwnych Schüco ThermoSlide
Zalety drzwi podnoszono-przesuwnych Schüco ThermoSlide Drzwi podnoszono-przesuwne Schüco ThermoSlide gwarantują całościową ochronę przed nieproszonymi gośćmi i niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. ...
Drzwi HIBRY - bezpieczeństwo i komfort
Drzwi HIBRY - bezpieczeństwo i komfort HIBRY to jedyne drzwi na rynku z zamkiem elektromechanicznym, podobnie jak zamki w samochodach, które łączą w sobie właściwości automatyczne ...
Nowa moskitiera plisowana Harmony od Aluprof
Nowa moskitiera plisowana Harmony od Aluprof System moskitiery plisowanej MPH to najnowsze rozwiązanie firmy Aluprof, zaprojektowane przede wszystkim z myślą o zapewnieniu oszczędności miejsca.

Dwa okna kolankowe ze zdalnym sterowaniem i montażem za 10 000 zł

Chcieliśmy raz a dobrze załatwić sprawę okien dachowych. Kolankowe kupiliśmy z akcesoriami do montażu i roletami zewnętrznymi i wewnętrznymi oraz z firmową usługą montażu. Trafiliśmy na fachowców - mówią Dorota i Janek, Czytelnicy Budujemy Dom, którzy okna dachowe użytkują od 2008 r.

topowe produkty

Rolety zewnętrzne Anwis - nowoczesny design i bezpieczeństwo

Zaufaj ekspertowi. Spraw, aby twój dom był energooszczędny i komfortowy. Wybierz rolety zewnętrzne Anwis - nowoczesne i gwarantujace bezpieczeństwo.
Najbardziej znane marki
Profile okienne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Okna połaciowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Czytaj na tabletach gratis
Czas na Wnętrze Budujemy Dom T3 Młody Technik
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x