Budujemy Dom
Wokół domu / Tarasy i balkony / Aktualności

Novator® Piano - nowe płyty Bruk-Bet w tonacjach szarości i beżu

Formaty, kolorystyka oraz rodzaj wykończenia nowych płyt Novator® są odpowiedzią na wciąż rosnącą popularność modernistycznego stylu w architekturze.

Novator® Piano - nowe płyty Bruk-Bet w tonacjach szarości i beżu

Gładkie powierzchnie w tonacjach szarości i beżu, geometryczne kształty w postaci ponadczasowych kwadratów i prostokątów oraz regularna siatka spoin dodatkowo podkreślą minimalistyczną aranżację przydomowego podjazdu i nawierzchni w przestrzeni miejskiej.

Choć wybór kolorystyki płyt brukowych jest niezwykle bogaty, to na szczególną uwagę zasługuje szarość, która od kilku sezonów króluje w ogrodach oraz przestrzeniach publicznych. Architekci krajobrazu bardzo chętnie kierują się zasadą „mniej znaczy więcej” oraz koncentrują się na sprawdzonych rozwiązaniach, wykorzystujących szarość jako barwę dominującą.

Połączenie jej z intensywnymi barwami elementów elewacji lub soczystą zielenią wypielęgnowanego trawnika daje piękny efekt końcowy. Grubość płyt brukowych Novator® Piano wynosi 8 cm, dlatego dobrze sprawdzą się na podjazdach do przydomowych garaży.

Dostępne formaty: 60 x 30, 45 x 30, 30 x 30 cm.

Firma powiązana: BRUK-BET
aktualizacja: 2017-05-19

Dodaj komentarz

Kostka Bergamo ColorBlend - idealna na podjazdy i tarasy
Kostka Bergamo ColorBlend - idealna na podjazdy i tarasy Kolekcja ColorBlend firmy Jadar stwarza możliwość harmonijnego połączenia swobodnej i delikatnej roślinności z luksusową architekturą. ...
Wielkoformatowe płyty FAVILLA marki DASAG
Wielkoformatowe płyty FAVILLA marki DASAG Wielkoformatowe płyty FAVILLA marki DASAG sprawdzą się jako gustowne wykończenie nawierzchni wokół domu. Wysokogatunkowy beton, z którego ...
Olej OLI-NATURA Yacht & Teaköl do ochrony tarasu i mebli ogrodowych
Olej OLI-NATURA Yacht & Teaköl do ochrony tarasu i mebli ogrodowych Najlepszym rozwiązaniem skutecznie chroniącym drewno przed słońcem, deszczem oraz utratą koloru jest olej OLI-NATURA Yacht & Teaköl.

Remont nawierzchni tarasu i zadaszenia kosztował 13 800 zł

Radzimy od razu planować duży taras i jego zadaszenie stałe lub ruchome, bo to bardzo zwiększa funkcjonalność i domu, i ogrodu. Nasza płyta ma idealną wielkość – tu jemy, przyjmujemy gości, wypoczywamy w cieniu markizy, albo opalamy się na leżankach rozstawionych na niezasłoniętej części - mówią Basia i Tomek, Czytelnicy Budujemy Dom, którzy taras użytkują od 2003 r.

topowe produkty

System PATIO - pergole firmy SUNŻAL na taras i do ogrodu

Montaż pergoli tarasowej to najlepszy sposób na ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem. Latem, gdy słońce znajduje się w zenicie i upał jest nie do wytrzymania, pergola zapewnia przyjemny cień, a co najważniejsze - dzięki zastosowaniu specjalnych tkanin - również ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. To ważne, gdy na tarasie bawią się małe dzieci szczególnie narażone na szkodliwe oddziaływanie promieni słonecznych.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze