Budujemy Dom

Strefa magazynu / Wnętrza 2014

Kup bieżący numer Kup e-Wydanie Zaprenumeruj e-Prenumerata Na tablety

Meble i akcesoria łazienkowe

Meble łazienkowe mogą zaskakiwać interesującym wzornictwem i ułatwiającymi życie rozwiązaniami. Trzeba tylko wiedzieć, czego można od nich oczekiwać.

W ZGODZIE Z TRENDAMI

Są potrzebne tak samo w dużej, jak i w małej łazience. Każdy ma przecież coś do ukrycia – począwszy od środków do czyszczenia ceramiki, a skończywszy na kosmetykach. Małe i duże szafki znajdziemy w każdej pełnej kolekcji łazienkowej. Często są one tworzone z myślą o konkretnej serii ceramiki sanitarnej i wówczas są spójne z nią stylistycznie. Bywają też uzupełnione o elementy nietypowe – np. panel osłaniający wannę, specjalną szafkę na kółkach, a nawet szezlong czy toaletkę.

To rozszerzanie się asortymentu mebli łazienkowych związane jest poniekąd z trendami w architekturze. Przestrzeń łazienki upodabnia się do salonu, a niekiedy nawet swobodnie przechodzi w sypialnię, więc meble łazienkowe po trosze stają się meblami salonowymi. To znacząco wpływa na ich wygląd – są pokrywane pięknymi fornirami, lakierowane na wiele ciekawych kolorów, a ich urodę dodatkowo wydobywa zintegrowane oświetlenie.

WYSOKIE WYMAGANIA

Meblom łazienkowym stawia się bardzo wysokie wymagania. Muszą sprawdzać się przy znacznych zmianach wilgotności i temperatury powietrza, a przy tym atrakcyjnie wyglądać. To wszystko ma wpływ na ceny szafek, zarówno tych najdroższych, jak i najtańszych.

fot. SANITEC KOŁO

Dalszy ciąg artykułu w wydaniu papierowym Budujemy Dom - Wnętrza 2014
Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne Przejrzyj ten numer

Budujemy Dom - Wnętrza 2014

Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne
Pozostałe artykuły
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x