Budujemy Dom
Stan surowy / Elewacje domów / Aktualności

Dwa nowe rozwiązania Ruukki do systemu fasadowego

Dwa nowe rozwiązania Ruukki do systemu fasadowego

Ruukki wyznacza trendy dla atrakcyjnych oraz energooszczędnych budynków przemysłowych i handlowych oraz świętuje 40-lecie produkcji płyt warstwowych w Obornikach Wielkopolskich. Elewacje budynków wykończone za pomocą systemu płyt Ruukki mogą teraz otrzymać wizualnie nową jakość.

Dwa nowe rozwiązania do systemu fasadowego łączą pożądane architektonicznie piękno z ekologią oraz efektywnością energetyczną. Elewacje budynków wykonane w systemie płyt warstwowych Ruukki mogą być kształtowane za pomocą szerokiej oferty produktów fasadowych typu kasetony Liberta, czy motywy graficzne instalowane na powierzchniach płyt.

Nowe produkty umożliwiają projektowanie energooszczędnych, uwzględniających indywidualne wymagania inwestora budynków za rozsądną cenę.

Ruukki Expression Ruukki Forma

Ruukki Forma jest systemem, który umożliwia instalowanie istniejących produktów elewacyjnych z oferty Ruukki Design Palette bezpośrednio na powierzchnię płyty.

Pakiet Ruukki Forma obejmuje płyty z rodziny Energy, liczne akcesoria oraz okładziny elewacyjne bazujące na Ruukki Design Palette. Ponadto zawiera usługi projektowania i symulator zapotrzebowania na energię. Decydując się na Ruukki Forma, otrzymuje się efektywność energetyczną budynku poprzez wysoką szczelność powietrzną obiektu oraz szerokie spektrum opcji do zaprojektowania efektownej elewacji.

Drugi z nowych produktów - Ruukki Expression umożliwia bezpośrednią instalację motywów graficznych na powierzchni elewacji. Pakiet Ruukki Expression obejmuje płyty z rodziny Energy, w tym akcesoria i taśmy graficzne wraz z usługą projektowania i symulatorem zapotrzebowania na energię. Produkt ten otwiera nieograniczone możliwości w zakresie nadania budynkowi indywidualnego wyglądu wymaganego przez właściciela.

Firma powiązana: Ruukki Polska
aktualizacja: 2014-05-27

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Fasada Roku 2017 na półmetku. Internauci już głosują!
Fasada Roku 2017 na półmetku. Internauci już głosują! Rywalizacja o miano najlepszej elewacji zrealizowanej w 2017 roku nabiera rozpędu. Swoich reprezentantów w konkursie mają już m.in. Białystok, ...
Masa strukturalna silikonowa Greinplast MSX - elewacja na gładko
Masa strukturalna silikonowa Greinplast MSX - elewacja na gładko Elewacje wykonywane "na gładko" zyskują coraz większą popularność. Wyglądają nowocześnie, a równocześnie są trwałe i praktyczne ...
Efekt drewna na elewacji w systemie weber.therm DECOR
Efekt drewna na elewacji w systemie weber.therm DECOR Weber wzbogaca portfolio produktów o nowe systemowe rozwiązanie umożliwiające wykonanie elewacji do złudzenia przypominającej tą z drewna. ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze