Budujemy Dom
Instalacje / Ogrzewanie podłogowe i grzejniki / Aktualności

Konferencja prasowa Polskiego Zwiazku Biathlonu i firmy Viessmann

Teraz Polska liczy na Was - pod takim hasłem odbyła się konferencja prasowa Polskiego Zwiazku Biathlonu i firmy Viessmann zorganizowana w sezonie olimpijskim w dniu 29 października w Centrum PKOL w Warszawie.
W konferencji prasowej uczestniczyła Reprezentacja Olimpijska Polskiego Związku Biathlonu.

Teraz Polska liczy na was - powiedział Prezes Roland Krause wręczając Tomaszowi Sikorze statuetkę "Teraz Polska", którą firma Viessmann otrzymała 1 czerwca 2009 r. za innowacyjny projekt Akademii. Mówiąc te słowa prezes przekazał również życzenia sukcesów w sezonie i upragnionego olimpijskiego złota.

W konferencji prasowej uczestniczyła Reprezentacja Olimpijska Polskiego Związku Biathlonu. W roli gospodarzy wystąpili Prezes PZBiath Zbigniew Waśkiewicz i Prezes Zarządu firmy Viessmann Roland Krause. Konferencję z dziennikarskim i sportowym zacięciem poprowadził redaktor TVP Sport Przemysław Babiarz.

Nasz najlepszy biathlonista Tomasz Sikora wraz z biathlonistkami Weroniką Nowakowską, Krystyną Palką oraz Magdaleną Gwizdoń podsumowali dotychczasowe przygotowania do Olimpiady w Vancouver. Już za 107 dni Tomasz Sikora wybiegnie na trasę olimpijską w Whistler.

Mam nadzieję, że po medal. PŚ w tym sezonie jest mniej ważny Wszystko podporządkowuję igrzyskom - Tomasz Sikora który prawdopodobnie będzie jedynym polskim biatlonistą w Vancouver. Na igrzyska pojedzie za to pięcioosobowa kadra kobiet na czele z Magdaleną Gwizdoń, Weroniką Nowakowską i Krystyną Pałką.

W konferencji prasowej uczestniczyła Reprezentacja Olimpijska Polskiego Związku Biathlonu.

Konferencja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem dziennikarzy, którzy w drugiej, mniej oficjalnej części nie odstępowali kadry na krok. Błysk fleszów oraz reflektory najważniejszych kamer telewizyjnych towarzyszyły Reprezentacji.

Podczas konferencji przeprowadzony został event sportowy "Pojedynek Mistrzów" w którym wystartowali Tomasz Sikora i Prezes Krause. Pojedynek składał się z dwóch konkurencji. Pierwsza typowo związana z Biathlonem, polegająca na trafieniu 5 strzałów w jak najkrótszym czasie. W tej konkurencji zwyciężył srebrny medalista z Turynu.

W drugiej konkurencji należało dokonać nastawy komfortowych temperatur za pomocą nowego regulatora Vitotronic: temperaturę pomieszczenia i ciepłej wody użytkowej. Ta runda zakończyła się remisem.

 

Firma powiązana: Viessmann
aktualizacja: 2009-11-04

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Otulina Armaflex Ultima firmy Armacell - bezpieczeństwo ogniowe w parze z ekologią
Otulina Armaflex Ultima firmy Armacell - bezpieczeństwo ogniowe w parze z ekologią Armaflex Ultima firmy Armacell jest elastyczną izolacją powstałą na bazie spienionego kauczuku syntetycznego. W odróżnieniu od tradycyjnych ...
Nowa linia zaworów RTL firmy Vario Term
Nowa linia zaworów RTL firmy Vario Term Firma Vario Term wypuściła na rynek nową linię zaworów RTL. Zamontowane zawory RTL zapewniają odpowiednią temperaturę wody, dzięki czemu ...
AURATON 200 TRA - zestaw do regulacji temperatury w pomieszczeniach
AURATON 200 TRA - zestaw do regulacji temperatury w pomieszczeniach AURATON 200 TRA to zestaw elektronicznej głowicy i regulatora stworzony do precyzyjnej i efektywnej regulacji temperatury w pomieszczeniach. ...
Najbardziej znane marki
Ogrzewanie podłogowe - elektryczne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Ogrzewanie podłogowe wodne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze