Budujemy Dom

Konferencja prasowa Polskiego Zwiazku Biathlonu i firmy Viessmann

Artykuł na: 2-3 minuty
Teraz Polska liczy na Was - pod takim hasłem odbyła się konferencja prasowa Polskiego Zwiazku Biathlonu i firmy Viessmann zorganizowana w sezonie olimpijskim w dniu 29 października w Centrum PKOL w Warszawie.
W konferencji prasowej uczestniczyła Reprezentacja Olimpijska Polskiego Związku Biathlonu.

Teraz Polska liczy na was - powiedział Prezes Roland Krause wręczając Tomaszowi Sikorze statuetkę "Teraz Polska", którą firma Viessmann otrzymała 1 czerwca 2009 r. za innowacyjny projekt Akademii. Mówiąc te słowa prezes przekazał również życzenia sukcesów w sezonie i upragnionego olimpijskiego złota.

W konferencji prasowej uczestniczyła Reprezentacja Olimpijska Polskiego Związku Biathlonu. W roli gospodarzy wystąpili Prezes PZBiath Zbigniew Waśkiewicz i Prezes Zarządu firmy Viessmann Roland Krause. Konferencję z dziennikarskim i sportowym zacięciem poprowadził redaktor TVP Sport Przemysław Babiarz.

Nasz najlepszy biathlonista Tomasz Sikora wraz z biathlonistkami Weroniką Nowakowską, Krystyną Palką oraz Magdaleną Gwizdoń podsumowali dotychczasowe przygotowania do Olimpiady w Vancouver. Już za 107 dni Tomasz Sikora wybiegnie na trasę olimpijską w Whistler.

Mam nadzieję, że po medal. PŚ w tym sezonie jest mniej ważny Wszystko podporządkowuję igrzyskom - Tomasz Sikora który prawdopodobnie będzie jedynym polskim biatlonistą w Vancouver. Na igrzyska pojedzie za to pięcioosobowa kadra kobiet na czele z Magdaleną Gwizdoń, Weroniką Nowakowską i Krystyną Pałką.

W konferencji prasowej uczestniczyła Reprezentacja Olimpijska Polskiego Związku Biathlonu.

Konferencja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem dziennikarzy, którzy w drugiej, mniej oficjalnej części nie odstępowali kadry na krok. Błysk fleszów oraz reflektory najważniejszych kamer telewizyjnych towarzyszyły Reprezentacji.

Podczas konferencji przeprowadzony został event sportowy "Pojedynek Mistrzów" w którym wystartowali Tomasz Sikora i Prezes Krause. Pojedynek składał się z dwóch konkurencji. Pierwsza typowo związana z Biathlonem, polegająca na trafieniu 5 strzałów w jak najkrótszym czasie. W tej konkurencji zwyciężył srebrny medalista z Turynu.

W drugiej konkurencji należało dokonać nastawy komfortowych temperatur za pomocą nowego regulatora Vitotronic: temperaturę pomieszczenia i ciepłej wody użytkowej. Ta runda zakończyła się remisem.

 

Firma powiązana: Viessmann
aktualizacja: 2009-11-04

Dodaj komentarz

Szwadron i Kompania - nowości w ofercie ELTERM
Szwadron i Kompania - nowości w ofercie ELTERM Asortyment firmy ELTERM został poszerzony o zestawy grup pompowych oraz sprzęgło-kolektorów SKE. Dostępne są wersje do poziomej, jak i ...
Złoty Laur Konsumenta 2018 dla ELEKTRY w kategorii Ogrzewanie Podłogowe!
Złoty Laur Konsumenta 2018 dla ELEKTRY w kategorii Ogrzewanie Podłogowe! W tegorocznym sondażu oceniającym popularność marek oraz jakość produktów w kategorii Ogrzewanie Podłogowe, produkty marki ELEKTRA zostały ...
Promocja na maty grzejne ELEKTRA!
Promocja na maty grzejne ELEKTRA! Do 29 czerwca 2018 r. trwa promocja na maty grzejne ELEKTRA MD w zestawie z najnowszym regulatorem temperatury ELEKTRA OWD5 WiFi.
polecane produkty i technologie

Ciepła podłoga Raychem - wygoda i nowoczesność

Jednym z ważniejszych systemów zapewniających wygodę, niezbędnych w nowoczesnym mieszkaniu czy domu jednorodzinnym, jest ogrzewanie podłogowe. Do najbardziej efektywnych rozwiązań systemów ogrzewania podłogowego należy ogrzewanie elektryczne (relatywnie niska bezwładność systemu, szybki czas nagrzewu).
Najbardziej znane marki
Grzejniki wodne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Ogrzewanie podłogowe wodne - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".