Budujemy Dom
Wykańczanie / Podłogi i posadzki / Aktualności

Cin&Cin Polish Cup ponownie na desce barlineckiej!

W weekend 12-13 listopada br. w warszawskim hotelu Hilton odbyła się kolejna edycja Międzynarodowego Turnieju Tańca Towarzyskiego Cin&Cin Polish Cup. Podobnie jak w roku ubiegłym, najlepsze polskie i zagraniczne pary taneczne rywalizowały na parkiecie z dębowej deski barlineckiej.

Stefano Terrazzino i Paulina BiernatCIN&CIN Polish Cup to jedna z największych imprez tanecznych i jedno z ważniejszych wydarzeń rozrywkowych stolicy. Ta prestiżowa impreza gromadzi nie tylko najlepsze światowe pary taneczne, ale również szerokie grono gwiazd showbiznesu, ludzi sztuki, kultury, biznesu i polityki oraz wielu miłośników tańca.

Występ 450 par tanecznych to prawdziwy test dla parkietu. Deska barlinecka -  podobnie jak podczas ubiegłorocznej edycji  - sprawdziła się w tej roli idealnie.  

Nasi trenerzy zawsze powtarzają, że podłoga jest najlepszym przyjacielem tancerza, bo to stąd zaczyna się każdy ruch. Jeżeli „nie czujesz” parkietu, nie masz właściwej kontroli nad ciałem i nie możesz wyrażać żadnych emocji. - mówi Stefano Terrazzino, dyrektor artystyczny turnieju, który wystąpił w mistrzowskiej parze z Pauliną Biernat. - Już po raz drugi mieliśmy przyjemność tańczyć na parkiecie z Barlinka i jakość tej podłogi sprawia, że tańczyło się naprawdę fantastycznie.

Są miejsca i okazje, które powodują, że podłodze stawia się wyjątkowo wysokie wymagania. W naszym portfolio znajdują się również podłogi tworzone z myślą o takich ekstremalnych sytuacjach – specjalistyczne podłogi sportowe czy też podłogi o wzmocnionej odporności idealne do miejsc o zwiększonym natężeniu ruchu, takich jak galerie handlowe, sale taneczne, hotele itd. – mówi Dorota Karbowska,  Marketing Manager Barlinek S.A.  – Nadajemy im wyjątkową trwałość, m.in. poprzez zastosowanie lakieru inwestycyjnego. Dzięki temu podłogi te doskonale sprawdzają się między innymi podczas imprez tak wymagających dla parkietu jak Cin&Cin Polish Cup.

Laureci Oskarów Tańca Katarzyna Skrzynacka, Agustin Egurrola, Agnieszka Koniecka, Rafał MaserakNa 1. miejscu na podium Tania Kehlet i Emanuel Valeri z Danii - zwycięzcy CIN&CIN Polish Cup w tańcach standardowych, aktualni Mistrzowie Świata

Tegoroczna edycja turnieju nawiązywała do świata filmu. Gale wieczorne poprowadzili Edyta Herbuś i Olivier Janiak. W programie imprezy znalazły się m.in. turnieje par Dorosłych i Seniorów: IDSF International Open Standard, IDSF Open Latin oraz IDSF Senior i Open Standard. Po raz pierwszy w historii turnieju wręczono również satuetki "Oskary Tańca". W kategoriach: tancerz, tancerka, choreograf, nagroda specjalna od świata tanecznego, program telewizyjny oraz nagroda od marki CIN&CIN, nagrodzeni zostali m.in.: Rafał Maserak, Edyta Herbuś, Agustin Egurrola, Katarzyna Skrzynecka, Agnieszka Koniecka, Stefano Terrazzino, Agata Kulesza.

W części artystycznej odbyły się również występy tancerzy "Tańca z Gwiazdami" w choreografii Agustina Egurroli. Zaśpiewały także finalistki programu "Mam Talent" Kasia Sochacka i Sabina Jeszka.

 

 

Firma powiązana: Barlinek - deska barlinecka
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Firma Effector uruchomiła kolejną anodownię oraz rozbudowała centrum obróbki aluminium
Firma Effector uruchomiła kolejną anodownię oraz rozbudowała centrum obróbki aluminium Effector S.A. zakończył inwestycję w nową linię przeznaczoną do uszlachetniania powierzchni aluminiowych. Umożliwia ona zwiększenie ilości ...
Effector w Złotej Setce dziennika Echa Dnia
Effector w Złotej Setce dziennika Echa Dnia W 2017 roku redakcja kieleckiego dziennika regionalnego "Echa Dnia" po raz dziesiąty opublikowała ranking 100 największych przedsiębiorstw ...
Nowe listwy w ofercie marki Effector
Nowe listwy w ofercie marki Effector Kolekcja Standard firmy Effector ma nowe listwy i profile: kątownik schodowy z aluminium, wyposażony we wkładkę antypoślizgową oraz listwy ...
Najbardziej znane marki
Panele podłogowe i parkiet - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze