Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Polbruk przygotuje profesjonalny projekt naszego ogrodu

Co zrobić, kiedy nie wiemy jaką kostkę brukową dopasować do naszego ogrodu? Aby ułatwić trudne zadanie, firma Polbruk oferuje swoim klientom usługę projektową, realizowaną przez profesjonalnych doradców.

Polbruk przygotuje profesjonalny projekt naszego ogroduCzęsto zdarza się, że kostka, która doskonale prezentuje się na sklepowej półce, niekoniecznie pasuje do elewacji naszego domu, czy struktury podłoża, a wyłożona nią nawierzchnia nie przypomina efektu, który chcieliśmy osiągnąć. By nie popełnić takich błędów warto skorzystać z fachowej pomocy.

Firma Polbruk, mając to na uwadze, dla wszystkich tych, którzy w aranżacji przestrzeni stawiają pierwsze kroki, uruchomiła dodatkową usługę. Osoby, które zdecydują się na zagospodarowanie swojej posesji przy pomocy kostek brukowych z kolekcji Polbruk STYL, Polbruk ART lub Polbruk LINEA, skorzystać mogą z bezpłatnej pomocy doświadczonych projektantów. Przygotują oni profesjonalny projekt naszego ogrodu, uwzględniając preferencje właścicieli i specyfikę terenu.

Zaproponowana przez doradcę koncepcja, będzie nie tylko propozycją ciekawej aranżacji, ale również zbiorem przydatnych podczas prac brukarskich informacji. Aby skorzystać z usługi proponowanej przez firmę Polbruk wystarczy wybrać się do jednego z wybranych punktów sprzedaży, zakupić minimum 150 m2 kostki brukowej z serii Polbruk STYL, Polbruk ART lub Polbruk LINEA oraz dostarczyć niezbędnych informacji o ogrodzie. Resztę prac zostawiamy w rękach  specjalistów, którzy zaprojektują ogród naszych marzeń, mieniący się ferią barw i kształtów. Dzięki temu, bez niepotrzebnego stresu i straty czasu, będziemy mogli cieszyć się efektem końcowym.

Aranżując przestrzeń wokół domu musimy zadbać, by każdy szczegół, również ogrodowe ścieżki, tworzyły jednolitą i harmonijną kompozycję. Z pomocą profesjonalnych projektantów firmy Polbruk zbudujemy wyjątkową przestrzeń, wypełnioną niepowtarzalnymi kolorami i wzorami.

 

aktualizacja: 2012-12-09

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Libet Stampo - sposób na niebanalną aranżację ogrodu
Libet Stampo - sposób na niebanalną aranżację ogrodu W nowoczesnych projektach ogrodów świetnie sprawdzą się elementy małej architektury, jakie możemy znaleźć w kolekcji Libet Stampo. Dzięki ...
Nowe obrzeża - Libet Bord
Nowe obrzeża - Libet Bord Libet Bord to najnowsza generacja wielofunkcyjnych obrzeży, tworzących stabilne, estetyczne wykończenie nawierzchni. Rozwiązanie bazujące ...
Palisada Hestra w ofercie Polbruk
Palisada Hestra w ofercie Polbruk W ofercie linii "Architektura" marki Polbruk pojawiła się palisada Hestra. Dzięki dużej wysokości – 100 cm – produkt spełnia swoją ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze