Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Nowoczesne grillowanie z Bosch IXO Barbecue

Nowoczesne grillowanie z Bosch IXO Barbecue

Na zbliżające się ciepłe dni Bosch proponuje nowość zaprojektowaną specjalnie z myślą o miłośnikach grillowania - IXO Barbecue.

To kolejna odsłona popularnej wkrętarki akumulatorowej Bosch IXO, której poprzednie limitowane edycje wyposażone były w niezwykłe końcówki, np. do otwierania wina i mielenia przypraw. Tym razem Bosch postanowił ułatwić rozpalanie węgla pod grillem. 

Oczywiście, jak w każdej z dotychczasowych edycji, Bosch IXO to przede wszystkim w pełni funkcjonalna wkrętarka akumulatorowa z dołączonym zestawem 10 najpopularniejszych końcówek wkręcających.

Nowoczesne grillowanie z funkcjonalnym IXO

W środku nowej wymiennej końcówki Barbecue znajduje się dmuchawa, która – napędzana ruchem obrotowym wkrętarki – z łatwością rozpala węgiel pod grillem. Jej użycie oszczędza wysiłku związanego np. z wachlowaniem lub dmuchaniem. Niezbędne bezpieczeństwo zapewnia ognioodporny materiał, a dodatkowy pasek na rękę zapobiega przypadkowemu upuszczeniu urządzenia. Dodatkowo, nowa wkrętarka IXO jest wyjątkowo lekka. Razem z końcówką Barbecue waży zaledwie 520 gramów i wygodnie leży w dłoni. Jej niewielkie gabaryty sprawią, że z powodzeniem zmieści się w każdym koszu piknikowym.

Bosch IXO Barbecue pojawi się na rynku z początkiem sezonu grillowego i będzie dostępna w sklepach od kwietnia do lipca 2013 w rekomendowanej cenie detalicznej 249 zł brutto. Zapakowany w stylowe, srebrne pudełko zestaw, oprócz wkrętarki IXO z ładowarką i nowej nasadki Barbecue, zawiera 10 standardowych końcówek wkręcających (w tym końcówkę do montażu mebli IKEA).

Bosch IXO

Wkrętarka Bosch IXO idealnie trafiła w potrzeby rynku. Jej dotychczasowa sprzedaż na świecie sięga już liczby 12 milionów egzemplarzy. Wprowadzona w 2003 roku lekka i doskonale leżąca w dłoni wkrętarka Bosch IXO zrewolucjonizowała rynek majsterkowania i stała się alternatywą dla klasycznego ręcznego śrubokręta. Z czasem wkrętarka IXO została najpopularniejszym elektronarzędziem na świecie i jest stale rozwijana. Obecnie sprzedawana wersja tego miniaturowego cuda techniki oferuje o 30% większy moment obrotowy niż poprzedni model, co umożliwia osadzanie dłuższych wkrętów lub wkrętów o większej średnicy, bądź wkręcanie ich w twardszy materiał.

aktualizacja: 2013-04-18

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Nowe obrzeża - Libet Bord
Nowe obrzeża - Libet Bord Libet Bord to najnowsza generacja wielofunkcyjnych obrzeży, tworzących stabilne, estetyczne wykończenie nawierzchni. Rozwiązanie bazujące ...
Palisada Hestra w ofercie Polbruk
Palisada Hestra w ofercie Polbruk W ofercie linii "Architektura" marki Polbruk pojawiła się palisada Hestra. Dzięki dużej wysokości – 100 cm – produkt spełnia swoją ...
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze Stalowe paleniska ogrodowe to bezpieczna i nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego ogniska czy grilla. Pełnią funkcję użytkową i dekoracyjną.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze