Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Odkurzacz AQUAEL CLEANEO

Odkurzacz AQUAEL CLEANEO doskonale nadaje się do utrzymywania czystości w stawach ogrodowych, oczkach wodnych, wodospadach dekoracyjnych, fontannach i basenach. Usuwa z wody zanieczyszczenia takie jak muł, liście, fragmenty roślin i inne resztki organiczne.

Regularne stosowanie odkurzacza CLEANEO pozwala utrzymać staw w czystości i zapewnia lepsze środowisko do życia dla ryb i innych zwierząt wodnych. Szczególnie przydatny jest podczas sprzątania stawu po zimie oraz przygotowania go do okresu hibernacji.

Odkurzacz CLEANEO jest niezbędny podczas okresowych podmian wody, ponieważ pozwala szybko usunąć ze stawu część jego zawartości.

Odkurzacz CLEANEO składa się z kompaktowego korpusu osadzonego na lekkim, aluminiowym, teleskopowym trzonku o regulowanej długości do 3 m.

Jest wyposażony w dwie wymienne szczotki o różnej szerokości i 6-metrową rurę do usuwania nieczystości. Ma wydajny silnik asynchroniczny, który pozwala oszczędzać energię, zapewnia większą siłę ssania i przepływ. Składany uchwyt ułatwia przechowywanie urządzenia. Opróżnia się automatycznie.

Komfort obsługi zapewnia zdalnie sterowany włącznik, umieszczony w rączce uchwytu. Miękkie szczotki pozbawione ostrych krawędzi gwarantują bezpieczeństwo poszycia dna nawet w oczkach wodnych wykonanych z folii.

Odkurzacz CLEANEO jest całkowicie niegroźny dla mieszkańców stawu oraz wygodny w obsłudze.

aktualizacja: 2013-04-26

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Nowe obrzeża - Libet Bord
Nowe obrzeża - Libet Bord Libet Bord to najnowsza generacja wielofunkcyjnych obrzeży, tworzących stabilne, estetyczne wykończenie nawierzchni. Rozwiązanie bazujące ...
Palisada Hestra w ofercie Polbruk
Palisada Hestra w ofercie Polbruk W ofercie linii "Architektura" marki Polbruk pojawiła się palisada Hestra. Dzięki dużej wysokości – 100 cm – produkt spełnia swoją ...
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze Stalowe paleniska ogrodowe to bezpieczna i nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego ogniska czy grilla. Pełnią funkcję użytkową i dekoracyjną.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze