Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

325 lat firmy Husqvarna

325 lat firmy Husqvarna

Rozpoczęcie sezonu wiosennego 2014 to wyjątkowy czas dla międzynarodowej firmy Husqvarna - mija bowiem 325 lat od jej powstania. Z tej okazji przygotowano liczne promocje w ramach akcji marketingowo- sprzedażowych w Polsce i na świecie oraz kampanie reklamowe.

Działaniami promocyjnymi objęto wszystkie punkty dilerskie w Polsce. Jubileuszowe produkty Husqvarna zostaną oznaczone specjalnym jubileuszowym logotypem.

W ramach obchodów 325-lecia firmy, prowadzone będą także inne działania mające na celu promocję marki i bezpośredni kontakt z użytkownikami. Odbędą się pokazy maszyn oraz rozwiązań technologicznych Husqvarna poprzez prezentacje na targach branżowych np. ogrodniczych i rolnych oraz w Technikach Leśnych, Akademiach Rolniczych i bezpośrednio u klientów biznesowych. W ramach działań niestandardowych od kilku lat firma Husqvarna angażuje się we współpracę ze strażakami.

Już trwają przygotowania do kolejnej czerwcowej edycji Mistrzostw – TFA Husqvarna Poland 2014 (Toughest Firefighter Alive Husqvarna Poland), które co roku odbywają się w Toruniu i skupiają najlepszych strażaków z Polski i ze świata. Jest to jedna z największych na świecie imprez dla zawodowych strażaków.

Firma aktywnie wspiera zawody strażaków także w Łodzi oraz w Szczecinie. Dla tej grupy zawodowej została skierowana odpowiednia oferta sprzedażowa oraz prowadzone są działania komunikacyjne.

Firma Husqvarna przygotowała na 2014 rok wiele nowości produktowych, które zostały wprowadzone do oferty na ten sezon. Rodzina nowoczesnych zautomatyzowanych kosiarek Husqvarna Automower® powiększy się o dwa unikatowe modele: 320 i 330X. Klienci do wyboru będą mieli także nowe modele tradycyjnych kosiarek spalinowych LC / LB 348, 353 oraz 356. Tegoroczna ciekawostką są m.in. wprowadzone modele siekier, przeznaczone do prac przydomowych, leśnych i budowlanych.

Firma powiązana: HUSQVARNA
aktualizacja: 2014-05-09

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Nowe obrzeża - Libet Bord
Nowe obrzeża - Libet Bord Libet Bord to najnowsza generacja wielofunkcyjnych obrzeży, tworzących stabilne, estetyczne wykończenie nawierzchni. Rozwiązanie bazujące ...
Palisada Hestra w ofercie Polbruk
Palisada Hestra w ofercie Polbruk W ofercie linii "Architektura" marki Polbruk pojawiła się palisada Hestra. Dzięki dużej wysokości – 100 cm – produkt spełnia swoją ...
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze Stalowe paleniska ogrodowe to bezpieczna i nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego ogniska czy grilla. Pełnią funkcję użytkową i dekoracyjną.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze