Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Dobry Design 2015 dla płyt Maxima Trio marki Libet

Dobry Design 2015 dla płyt Maxima Trio marki Libet

Płyty tarasowe Maxima Trio z oferty firmy Libet zostały nagrodzone w konkursie Dobry Design 2015. Okazały się bezkonkurencyjne w kategorii Otoczenie Domu. Uroczysta ceremonia wręczenia statuetek odbyła się 10 grudnia 2014 roku w Centrum Konferencyjnym Muranów w budynku warszawskiego Muzeum Historii Żydów Polskich.

Maxima Trio to trzy prostokątne płyty (40x80x8 cm), które wchodzą w skład Systemu Maxima. Jedna z nich ma gładką, równą powierzchnię. Wygląd dwóch pozostałych wzbogaca dekor - imitacja przekątnej fugi, który wywołuje intrygujące złudzenie płyt trapezowych. Dostępna jest w trzech kolorach, modnych obecnie szarościach - antracytowym i popielatym - oraz pergaminowej bieli.

Dobry Design 2015 dla płyt Maxima TrioMaxima Trio pozwala na kreowanie unikalnych nawierzchni o niewymuszonej elegancji i wysokiej funkcjonalności. Efektownie prezentuje się zarówno samodzielnie, jak też jako designerski motyw wśród innych płyt Libet.

Wyjątkowość płyt Maxima Trio sprawiła, że zwróciły one uwagę jury konkursu Dobry Design 2015. Jego zadaniem bowiem było wyłonienie najciekawszych – pod względem wzorniczym i funkcjonalnym - produktów w 12 kategoriach związanych z wyposażaniem i aranżacją domu oraz przestrzeni wokół niego. W skład jury wchodziło 130 architektów i projektantów wnętrz, którzy uznali, że spośród wszystkich zgłoszeń w kategorii Otoczenie Domu płyty Maxima Trio nie mają sobie równych. W uzasadnieniu werdyktu podkreślali m.in. niespotykane wzornictwo i estetykę, nowoczesny charakter wpisujący się w aktualne trendy, ale również wszechstronność oraz uniwersalność zastosowania płyt.

Dobry Design 2015 to dla nas bardzo cenna nagroda - mówi Marta Pryczkowska, projektantka nawierzchni w Libet, odbierająca nagrodę w imieniu firmy. - Przyznało ją szerokie grono profesjonalistów, którzy będąc krytyczni w swoich ocenach, potrafią dostrzec oraz docenić wysoki poziom wzornictwa i użyteczności.

Uroczyste wręczenie tytułów i statuetek Dobry Design 2015 miało miejsce podczas Forum Dobrego Designu, które promuje wzornictwo użytkowe i najnowsze trendy we wnętrzarstwie i architekturze. Stanowiło swoiste podsumowanie i zamknięcie trwających cały dzień paneli dyskusyjnych oraz spotkań z projektantami i propagatorami designu.

Gali konkursowej towarzyszyła również wystawa prezentująca ofertę oraz osiągnięcia tegorocznych laureatów. 

Firma powiązana: Libet
aktualizacja: 2014-12-19

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Nowe obrzeża - Libet Bord
Nowe obrzeża - Libet Bord Libet Bord to najnowsza generacja wielofunkcyjnych obrzeży, tworzących stabilne, estetyczne wykończenie nawierzchni. Rozwiązanie bazujące ...
Palisada Hestra w ofercie Polbruk
Palisada Hestra w ofercie Polbruk W ofercie linii "Architektura" marki Polbruk pojawiła się palisada Hestra. Dzięki dużej wysokości – 100 cm – produkt spełnia swoją ...
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze Stalowe paleniska ogrodowe to bezpieczna i nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego ogniska czy grilla. Pełnią funkcję użytkową i dekoracyjną.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze