Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Kratka trawnikowa Inovgreen

Kratka trawnikowa Inovgreen

Kratka trawnikowa Inovgreen to produkt uniwersalny, nadający się do wypełnienia żwirem, grysem albo trawą. Dzięki niej teren inwestycji pozostaje terenem w 96% przepuszczalnym, biologicznie czynnym, gdzie nie istnieje konieczność odprowadzania wód gruntowych.

W ofercie Ecomax są trzy rodzaje kratownic z serii IG. Optymalnym doborem kratki z serii IG jest dla wypełnienia żwirem lub grysem model IG30 lub IG40, w zależności od planowanego obciążenia, jakie ma przenosić, oraz wszystkie modele z serii do wypełnienia trawą.

Kratownice z tej serii to produkt bardzo wytrzymały, bardzo elastyczny, a co za tym idzie kompletnie niełamliwy, idealny do inwestycji publicznych na których przewidziane jest przenoszenie dużych obciążeń. Można go stosować na drogi dojazdowe dla straży pożarnej, zielone parkingi, podjazdy do garaży, a także do utwardzania gruntów i poboczy dróg.

Firma powiązana: ECOMAX
aktualizacja: 2016-08-02

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Nowe obrzeża - Libet Bord
Nowe obrzeża - Libet Bord Libet Bord to najnowsza generacja wielofunkcyjnych obrzeży, tworzących stabilne, estetyczne wykończenie nawierzchni. Rozwiązanie bazujące ...
Palisada Hestra w ofercie Polbruk
Palisada Hestra w ofercie Polbruk W ofercie linii "Architektura" marki Polbruk pojawiła się palisada Hestra. Dzięki dużej wysokości – 100 cm – produkt spełnia swoją ...
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze Stalowe paleniska ogrodowe to bezpieczna i nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego ogniska czy grilla. Pełnią funkcję użytkową i dekoracyjną.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze