Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Zdrowy i szybki grill

Wielkimi krokami zbliża się sezon grillowy. Zawsze męczyliśmy się z rozpaleniem grilla, używając do tego najczęściej rozpałki chemicznej. Nie było to ani bezpieczne ani zdrowe, gdyż rozpałka zmieniała smak i zapach grillowanej potrawy. Ten sezon będzie inny. Ta niewdzięczna czynność jaką jest rozpalanie grilla, teraz przy pomocy opalarki HL 1400 firmy Steinel, stanie się prosta, przyjemna, a przede wszystkim pozwoli naszym potrawom zachować zdrowy smak i aromat.

Opalarka Steinel HL1400Wielkimi krokami zbliża się sezon grillowy. Zawsze męczyliśmy się z rozpaleniem grilla, używając do tego najczęściej rozpałki chemicznej. Nie było to ani bezpieczne ani zdrowe, gdyż rozpałka zmieniała smak i zapach grillowanej potrawy.

Ten sezon będzie inny. Ta niewdzięczna czynność jaką jest rozpalanie grilla, teraz przy pomocy opalarki HL 1400 firmy Steinel, stanie się prosta, przyjemna, a przede wszystkim pozwoli naszym potrawom zachować zdrowy smak i aromat.

Wielkimi krokami zbliża się sezon grillowy.
Ciężko było doszorować przypalony tłuszcz nawet przy użyciu drucianego zmywaka i proszków do szorowania.
Opalarka Steinel HL1400 (500°C) ze specjalną dyszą grillową pozwala na  pełne rozpalenie grilla w czasie zaledwie dwóch minut.  Wystarczy założyć dyszę na opalarkę, włączyć i wsunąć dyszę w węgiel.
 
Tym samym rozpalanie grilla staje się łatwe i przyjemne. Nie trzeba już brudzić rąk i tracić czasu. Wystarczą tylko dwie minuty i gotowe! A przygotowane na grillu potrawy zawsze zachowają w 100% swój smak i aromat. Zwykle po posiłku pojawiał się problem brudnego grilla.
 
Ciężko było doszorować przypalony tłuszcz nawet przy użyciu drucianego zmywaka i proszków do szorowania. Opalarka HL1400 ułatwi nam także i to zadanie. Wystarczy „podgrzać” nią ruszt, a bez trudu zeskrobiemy brud! Dzięki opalarce do rozpalania (i czyszczenia) grilla będziemy mieć więcej czasu na relaks w ogrodzie, zabawę z dziećmi etc.

Z opalarki możemy korzystać nie tylko do rozpalania grilla. Możemy ją używać do wielu innych czynności np. do usuwania starej farby z okien lub drzwi, zdejmowania nalepek, odmrażania lub osuszania. HL1400 świetnie nadaje się również do likwidacji chwastów spomiędzy płyt chodnikowych lub kostki. Urządzenie takie jest niezbędne w gospodarstwie domowym każdego majsterkowicza!

Sugerowana cena detaliczna brutto opalarki (z dyszą w komplecie): 119 zł. Urządzenie dostępne jest w sklepach i hurtowniach narzędziowych. Importerem jest Lange Łukaszuk.

 

aktualizacja: 2008-04-22

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Nowe obrzeża - Libet Bord
Nowe obrzeża - Libet Bord Libet Bord to najnowsza generacja wielofunkcyjnych obrzeży, tworzących stabilne, estetyczne wykończenie nawierzchni. Rozwiązanie bazujące ...
Palisada Hestra w ofercie Polbruk
Palisada Hestra w ofercie Polbruk W ofercie linii "Architektura" marki Polbruk pojawiła się palisada Hestra. Dzięki dużej wysokości – 100 cm – produkt spełnia swoją ...
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze Stalowe paleniska ogrodowe to bezpieczna i nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego ogniska czy grilla. Pełnią funkcję użytkową i dekoracyjną.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze