Budujemy Dom
Wykańczanie / Podłogi i posadzki / Aktualności

Deska YOUNG - test wytrzymałości zdany z przytupem!

Deska YOUNG – drewniana podłoga dla dzieci marki Barlinek przeszła wyjątkowy test. Została użyta jako parkiet taneczny podczas Turnieju Tańca dla Dzieci i Młodzieży EGURROLA CHALLENGE oraz Turnieju Gwiazd Elixa 2012. Deska YOUNG sprawdziła się doskonale.

Dwudniowa impreza taneczna organizowana przez Egurrola Dance Studio odbyła się w weekend 10-11 marca br. W jej ramach miały miejsce m.in. występy zespołów dziecięcych, juniorskich i młodzieżowych oraz hip-hopowe bitwy taneczne.

Wybierając podłogę na to wydarzenie pomyśleliśmy o podłodze dla dzieci Deska YOUNG, gdyż posiada ona parametry wytrzymałościowe podobne do tych, które oferujemy w naszych podłogach do inwestycji komercyjnych. – mówi Przemysław Hopfer, Head of Marketing, BARLINEK S.A. - Byliśmy pewni, że podłoga, która ma za zadanie przetrzymać dziecięce zabawy i harce – i to zarówno w prywatnych domach, jak i np. przedszkolach -  bez problemu poradzi sobie również z takim testem.

Ukoronowaniem wydarzenia była wieczorna gala taneczna, podczas której wystąpiły gwiazdy "Tańca z Gwiazdami" m.in.  Weronika Marczuk, Katarzyna Pakosińska, Monika Richardson oraz zawodowi tancerze m.in. Paulina Biernat i Rafał Maserak.

Tańczyłem na najważniejszych międzynarodowych turniejach tanecznych i mogę powiedzieć, że deska z Barlinka jest bezkonkurencyjna. Parkiet nie tylko jest piękny, przyjazny dla stawów tancerzy ale i bardzo trwały. Podczas weekendu zatańczyło na nim ponad 2000 tancerzy, a nadal wygląda jak nowy. – powiedział po Turnieju jego organizator, tancerz i choreograf Augustin Egurrola.

Deska YOUNG - test wytrzymałości zdany z przytupem!
Deska YOUNG - test wytrzymałości zdany z przytupem!

Deska YOUNG jest drewnianą podłogą, posiadającą cechy i parametry nadane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie najmłodszych użytkowników:

 • Trwałość – lakier o podwyższonej odporności na ścieranie, rekomendowany do pomieszczeń komercyjnych. Możliwość kilkukrotnego cyklinowania w celu odświeżenia wyglądu podłogi.
 • Higiena - ochrona przed drobnoustrojami, bakteriami i grzybami dzięki rewolucyjnemu wykorzystaniu nanotechnologii w systemie Antimicrobial. Zastosowana technologia jest zgodna z dyrektywą Komisji Europejskiej dotyczącą bezpieczeństwa produktów w kontakcie z żywnością.
 • Bezpieczeństwo - certyfikat trudnopalności (klasa Cfl-s1), który gwarantuje bezpieczeństwo i zgodność z wymogami przeciw-pożarowymi w  budynkach użyteczności publicznej (w tym przedszkolach, szkołach, żłobkach oraz kącikach dla dzieci itp.)  na terenie wszystkich krajów UE i poza UE.
 • Antyalergiczność - 100% naturalnego drewna pokrytego bezpiecznymi lakierami, dzięki czemu podłoga nie alergizuje dziecka, nie gromadzi kurzu i nie sprzyja rozwojowi roztoczy.
 • Wzornictwo - 9 wyjątkowych wzorów: od klasycznych podłóg w kolorze naturalnego drewna po deski barwione na kolor niebieski, różowy lub zielony.

Szczegóły oraz lista punktów sprzedaży znajduje się na www.floorsforyoung.com. Produkt posiada pozytywną opinię Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

Barlineckie podłogi sprawdzają się nie tylko w prywatnych domach i mieszkaniach, ale również w obiektach komercyjnych. Zdobią one m.in. salony marek BoConcept, GAP, MUJI, fitnessclubów PURE (linia podłóg sportowych Barkiet Sport). Zobaczyć je można również m.in. w Teatrze Polonia, Muzeum Narodowym we Wrocławiu, a także wielu hotelach, biurowcach, galeriach handlowych i innych obiektach.

Na parkiecie z Barlinka rozgrywane są również Turnieje Tańca Cin&Cin Polish Cup.

 

Firma powiązana: Barlinek - deska barlinecka
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Nowe listwy w ofercie marki Effector
Nowe listwy w ofercie marki Effector Kolekcja Standard firmy Effector ma nowe listwy i profile: kątownik schodowy z aluminium, wyposażony we wkładkę antypoślizgową oraz listwy ...
Deski podłogowe w niewielkim rozmiarze to gorący trend!
Deski podłogowe w niewielkim rozmiarze to gorący trend! Jednym z najważniejszych trendów przewidzianych zarówno na obecny sezon, jak i przyszłe lata, jest wykańczanie podłóg deskami w niewielkim ...
Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar
Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar Wśród kilkunastu nowości przygotowanych przez firmę Cezar Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński na rok 2017 są listwy ...
Najbardziej znane marki
Panele podłogowe i parkiet - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
 • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
 • porady budowlane,
 • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
 • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
  w pełnej wersji.

Czas na wnętrze