Budujemy Dom

Zadbaj o higienę filtracji wody z produktami marki Ecoperla

Artykuł na: 2-3 minuty

Już od września w dobrych sklepach stacjonarnych i internetowych będzie można dostać nowe produkty marki Ecoperla.

Zadbaj o higienę filtracji wody z produktami marki Ecoperla

Proszek Ecoperla Antidotum oraz płyn Ecoperla Antibacter to innowacyjne propozycje dla tych, którzy chcą przedłużyć żywotność urządzeń do filtracji wody, tym samym zaoszczędzić na eksploatacji, a także sprawić, by użytkowanie było w pełni bezpieczne.

Ecoperla Antidotum to granulat zamknięty w fiolce przeznaczony do jednorazowego użytku. Jego zadaniem jest oczyszczanie złoża jonowymiennego w zmiękczaczach wody z substancji takich jak żelazo oraz inne metale, które często (nawet mimo zachowania norm) znajdują się w wodzie. Preparat pomaga chronić żywicę przed zanieczyszczeniami i zmniejszeniem wydajności filtracji.

Zadaniem Ecoperla Antibacter jest profilaktyczne zabezpieczenie zmiękczaczy wody oraz systemów odwróconej osmozy przed rozwojem mikroorganizmów. Ten płyn to łatwy sposób dezynfekcji, który sprawi, że filtrowana woda będzie bezpieczna dla zdrowia, a cały proces filtracji higieniczny.

Oba produkty można stosować do urządzeń różnych producentów. Fiolki jednokrotnego użytku sprawiają, że nie ma problemów z dozowaniem preparatów.

Firma powiązana: Ecoperla
aktualizacja: 2018-10-18

Dodaj komentarz

Zadbaj o higienę filtracji wody z produktami marki Ecoperla
Zadbaj o higienę filtracji wody z produktami marki Ecoperla Już od września w dobrych sklepach stacjonarnych i internetowych będzie można dostać nowe produkty marki Ecoperla.
System drenarski z PVC-U od Pipelife
System drenarski z PVC-U od Pipelife System drenarski z PVC-U to najbardziej uniwersalne i sprawdzone na rynku rozwiązanie, przeznaczone do odwadniania wszelkich terenów, począwszy ...
Stacje uzdatniania wody Ecoperla z serii Tower - wydajna filtracja wody!
Stacje uzdatniania wody Ecoperla z serii Tower - wydajna filtracja wody! Jeśli zastanawiasz się nad efektywnym i oszczędnym sposobem na filtrację wody w swoim nowoczesnym domu, to marka Ecoperla przygotowała coś ...

Na co zwrócić uwagę wybierając stację uzdatniania wody?

Mieszkam w domu jednorodzinnym, korzystam z wody miejskiej. Woda, która leci z kranu jest bardzo twarda, wszystko jest zakamienione, psują się sprzęty agd, zaparzona herbata ma kożuch, woda często ma metaliczny posmak. Zastanawiam się nad kupnem stacji uzdatniania wody. Czy przed wyborem takiej stacji i zakupem powinnam zrobić badanie wody? Na jakie metale i związki? W domu zużywamy średnio 15-20 m3 miesięcznie. Czy wielkość zużycia wody ma wpływ na wybór stacji uzdatniania wody? Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze? 

polecane produkty i technologie

Baterie elektroniczne sposobem na skuteczne oszczędzanie wody

Życie w zgodzie z naturą i z poszanowaniem środowiska jest modne i opłacalne dla domowego budżetu. Na oszczędność wody mają wpływ nie tylko codzienne przyzwyczajenia, lecz także urządzenia wspomagające, np. baterie elektroniczne. Dowiedz się, jaki mają wpływ na zmniejszenie Twoich rachunków.
Najbardziej znane marki
Oczyszczalnie ścieków - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".