Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Aktualności

Prostokątne wanny Linea XL Poolspa

Poolspa rozszerza ofertę wanien Extra Large o dwie prostokątne wanny Linea XL. Głębokość w tych modelach XL wynosi 51 cm, a szerokość 75 cm.

Prostokątne wanny Linea XL Poolspa Najnowsze wanny Linea XL adresowane są przede wszystkim do zwolenników długich kąpieli i miłośników ciekawych nowoczesnych rozwiązań aranżacyjnych w salonach łazienkowych.

Prostokątne wanny Linea XL dostępne są w dwóch rozmiarach: 160x75 i 170x75 cm.

Wyróżniają się ponadprzeciętną głębokością wynoszącą teraz 51 cm oraz pojemnością od 215 do 230 litrów. Ten rozmiar daje poczucie większej swobody i doznań, potęguje efekty kąpieli i odprężenie.

Wanny Linea XL dostępne są w wersji z hydromasażem (do wyboru aż dziesięć systemów) lub bez hydromasażu. Hydromasaż to nie tylko przyjemna i relaksująca kąpiel, ale również terapia, która wykorzystuje pozytywne działanie wody na organizm, wpływając na zdrowie i urodę. Stymuluje i wyrównuje ciśnienie krwi, wpływa na dotlenienie układu krwionośnego. Ma znaczący wpływ na urodę, w szczególności na skórę. Regularnie stosowany poprawia jej stan – redukując celulit czy opóźniając procesy starzenia.

Wszystkie systemy hydromasażu umożliwiają masaż wodny, a sześć z nich także masaż powietrzny. W zależności od potrzeb można wybrać wannę z 6 dyszami po bokach, dodatkowo wzbogacając ją o 4 lub 6 dysz na plecy oraz 2 na stopy.

Wanny Linea XL mogą być także wyposażone w podwodne oświetlenie halogenowe, które umożliwia stosowanie chromoterapii – leczenia kolorami przywracającego wewnętrzną równowagę i harmonię. Ich właściwości mogą pobudzać umysł i ciało do działania lub wpływać kojąco. Kąpiel zapewnia rozluźnienie i staje się źródłem wewnętrznego oczyszczenia.

Komfort korzystania z hydromasażu podnosi możliwość sterowania pilotem Silver 1 NAVI i Silver 2 NAVI, który w pełni zastępuje tradycyjne panele sterujące umieszczone na rancie wanny. Pozwalają one stosować jednocześnie dwa systemy bez przerywania relaksującej kąpieli. Wystarczy jeden ruch dłonią, by w pełni korzystać z siły strumienia i masować wybrane partie ciała, zależnie od własnych upodobań i potrzeb.

Nowe wanny dostępne są już na rynku w sugerowanych cenach:

 • Wanna Linea XL o wymiarach 160x75 cm z nogami bez hydromasażu – 1155 zł netto, 1409zł brutto
 • Wanna Linea XL o wymiarach 170x75 cm z nogami bez hydromasażu – 1235 zł netto, 1507 zł brutto
 • Wanna Linea XL o wymiarach 160x75 cm oraz 170x75 cm w zależności od systemu hydromasażu: od 3549 zł netto do 10 772 zł netto (od 4330 zł brutto do 13 142 zł brutto)
 
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Dwa nowe modele grzejników marki LUXRAD
Dwa nowe modele grzejników marki LUXRAD Marka LUXRAD, producent grzejników dekoracyjnych i łazienkowych, wprowadziła do swojej oferty dwa nowe modele grzejników - Ductor oraz Pollux.
Produkty SANPLAST na wystawie Dobry Wzór 2017
Produkty SANPLAST na wystawie Dobry Wzór 2017 W siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego otwarto wystawę pokonkursową produktów nagrodzonych w konkursie Dobry Wzór 2017. To dobry ...
BOTAMENT® WC Set Universal do wykonania zabudowy stelaży podtynkowych WC
BOTAMENT® WC Set Universal do wykonania zabudowy stelaży podtynkowych WC BOTAMENT® WC Set Universal to gotowy produkt przygotowany do wykonania zabudowy stelaży podtynkowych WC. Zaawansowana technicznie płyta budowlana, ...
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
 • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
 • porady budowlane,
 • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
 • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
  w pełnej wersji.

Czas na wnętrze