Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Aktualności

Najnowsze rozwiązania baterii łazienkowych KLUDI

Najnowsze rozwiązania KLUDI zaprezentowane zostaną na największej, międzynarodowej imprezie branżowej - targach ISH we Frankfurcie.

Najnowsze rozwiązania baterii łazienkowych KLUDI

KLUDI AMEO - dotyk luksusu

Na targach ISH 2017 po raz pierwszy zaprezentowana zostanie seria baterii łazienkowych o wyjątkowym wzornictwie - KLUDI AMEO. Jej design, wpisujący się w aktualne trendy wnętrzarskie, jest realizacją założeń modnego soft puryzmu. Połączenie prostej formy z zaokrąglonymi liniami korpusu i uchwytu, jak również spójność wizualna wszystkich produktów serii, to idealna propozycja wpisująca się w projekt luksusowej łazienki. Wyjątkowy design to nie jedyny atut nowej serii.

Różne  wysokości korpusów, szeroka gama funkcji oraz możliwości montażu to sposób na bezpieczne, ekonomiczne i komfortowe użytkowanie. Niewygórowana cena to dodatkowy atut potwierdzający, że seria KLUDI AMEO dopracowana jest pod każdym względem.

KLUDI AMEO

Więcej niż prysznic

Nowe  deszczownice KLUDI A-QA 1S i KLUDI A-QA 2S to ukłon w stronę klientów, którzy pragną korzystać z pozytywnego oddziaływania masaży wodnych. Dzięki nowoczesnej konstrukcji, zwiększonej i ciekawie wyprofilowanej tarczy oraz możliwości wyboru strumienia (naturalny lub deszczowy), użytkownicy spełnią marzenia o energetyzującej lub odprężającej kąpieli. Koneserów dobrego designu zainteresują też z pewnością super cienkie głowice KLUDI A-QA (kwadratowe lub okrągłe) o wielkości 400 mm i grubości zaledwie 8 mm.

Inna nowość, którą zachwycą się amatorzy prysznica to zestawy natryskowe KLUDI LOGO DUAL SHOWER SYSTEM. Hit sprzedażowy KLUDI będący połączeniem głowicy górnej z rączką natrysku będzie teraz dostępny również w ekonomicznej serii KLUDI LOGO. Sterowanie boczne, czytelne oznaczenia ciepłej i zimnej wody oraz termostat zapewnią bezpieczną oraz komfortową kąpiel.

Przełamać schemat

Kolejnym mocnym punktem nowej odsłony KLUDIbaterie w kolorze białym. Oferowana do tej pory tylko w chromowanym wykończeniu seria baterii KLUDI LOGO NEO dostępna jest teraz również z białą powierzchnią. KLUDI LOGO NEO WHITE to propozycja dla osób ceniących jakość i design w dobrej cenie. W bieli dostępna będzie również nowa ścienna bateria umywalkowa z serii KLUDI BALANCE.

KLUDI LOGO NEO WHITE

Warto podkreślić, że zmienił się również jej design - wylewka i uchwyt umieszczone zostały na jednej rozecie, dzięki czemu bateria zyskała ciekawą i nowoczesną formę.

Baterie o niestandardowym kolorze to produkty zyskujące na popularności. Coraz częściej są one wysmakowanym uzupełnieniem nowoczesnych łazienek - zarówno tych utrzymanych w bieli, jak i w ciemnych tonacjach - podkreślają projektanci współpracujący z marką KLUDI.

Producent zadbał również, aby baterie spełniały bardzo ważny wymóg współczesności - pomagały oszczędzać wodę. Armatury zostały wyposażone w perlator s-pointer eco, który umożliwia dopasowanie strumienia wody do różnych kształtów umywalek, jednocześnie - pozwala zredukować wypływ wody do 6l/min, nawet przy wzroście jej ciśnienia.

KLUDI mile zaskoczy swoich klientów nową, ekskluzywną serią baterii KLUDI AMEO, a jednocześnie zaproponuje dodatkowe, zmodyfikowane produkty w ramach znanych już, popularnych serii. Poszerzenie oferty o baterie w kolorze białym, nowe głowice natryskowe oraz komfortowe rozwiązania wprowadzone do ekonomicznej wersji armatury to z pewnością propozycje, którymi zachwycą się nawet najbardziej wymagający użytkownicy.

Firma powiązana: Kludi Armaturen
aktualizacja: 2017-03-17

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Wanna z hydromasażem od SANPLAST SA teraz w atrakcyjnej cenie
Wanna z hydromasażem od SANPLAST SA teraz w atrakcyjnej cenie Odpoczynek, zdrowie, SANPLAST! "W zdrowym ciele zdrowy duch"! I to w Twoim domu! Teraz to możliwe dzięki wannom z systemem hydromasażu mieszanego ...
Visign for Style sensitive - nowa bezdotykowa płytka uruchamiająca do WC
Visign for Style sensitive - nowa bezdotykowa płytka uruchamiająca do WC Bezdotykowa elektroniczna płytka uruchamiająca do WC uzupełnia popularną serię Visign for Style firmy Viega. Model Visign for Style sensitive ...
KLUDI L-INE S zwycięzcą plebiscytu Dobry Design 2018
KLUDI L-INE S zwycięzcą plebiscytu Dobry Design 2018 Firma KLUDI po raz kolejny dowiodła swojego profesjonalizmu, stając na podium i zdobywając główną nagrodę w plebiscycie Dobry Design 2018 ...
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze