Budujemy Dom

Kwadratowe płyty FORZA w ofercie PROBET-DASAG!

Artykuł na: 2-3 minuty

Oferta firmy PROBET-DASAG, została poszerzona o kwadratowe płyty FORZA, dedykowane obiektom użyteczności publicznej. Wykonane z wysokiej jakości spoiwa i wyselekcjonowanych kruszyw płyty dostępne są w dwóch rozmiarach i czterech wariantach kolorystycznych.

Kwadratowe płyty FORZA w ofercie PROBET-DASAG!

Kolekcję FORZA charakteryzuje wyjątkowa wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania i ścieranie. Dzięki tym właściwościom płyty z powodzeniem mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie występuje intensywny ruch pieszych, wózków widłowych czy wysokie obciążenia regałów magazynowych.

FORZA w dyskoncie, na hali i stacji paliw

- Linia FORZA stworzona została z myślą o zastosowaniu w przestrzeni publicznej m. in. we wnętrzach handlowych, takich jak markety, hale targowe oraz w budynkach przemysłowych - mówi Andrzej Chłopek, ekspert firmy PROBET-DASAG. Nowość marki DASAG cechuje się twardą powierzchnią, która wytrzymuje zarówno obciążenia wynikające z używania wózków sklepowych, jak i paletowych. Doskonale sprawdzą się więc na wielkopowierzchniowych posadzkach.

- Do linii FORZA włączyliśmy także płyty, które mogą być stosowane w obiektach specjalnych, takich jak stacje paliw czy stacje rozdzielni gazu. Dzięki właściwościom antyelektrostatycznym zapewniają ich bezpieczne użytkowanie, zarówno przez obsługę, jak i kierowców - dodaje Andrzej Chłopek. Wszystkie płyty z serii FORZA cechuje niska nasiąkliwość i wysoka wytrzymałość na działanie sił niszczących.

FORZA w dyskoncie, na hali i stacji paliw

Estetyka z kamienną nutą

Płyty FORZA dostępne są w formatach 24,7x24,7x4,0 cm oraz 30x30x3,5 cm. Ich stonowana kolorystyka daje swobodę aranżowania posadzek w obiektach o różnorodnej stylistyce. Uwidocznione na powierzchni płyt kruszywa sprawiają, iż nawet w miejscach szybko ulegającym zabrudzeniom, posadzka wygląda na zadbaną. Płyty FORZA marki DASAG to gwarancja wzorowego wyglądu i imponującej wytrzymałości.

Dostępne wzory:

  • FORZA 7124
  • FORZA 7233
  • FORZA 7530
  • FORZA 7598 antyelektrostatyczna powierzchnia
Firma powiązana: Probet Dasag
aktualizacja: 2018-09-20

Dodaj komentarz

Markiza z dodatkowym cieniem Schattenplus
Markiza z dodatkowym cieniem Schattenplus Dodatkowy cień "Schattenplus" jest przeciwsłonecznym poszyciem, które daje się dodatkowo opuszczać z przodu na markizie jako zasłona. Markilux ...
Kwadratowe płyty FORZA w ofercie PROBET-DASAG!
Kwadratowe płyty FORZA w ofercie PROBET-DASAG! Oferta firmy PROBET-DASAG, została poszerzona o kwadratowe płyty FORZA, dedykowane obiektom użyteczności publicznej. Wykonane z wysokiej ...
Nawierzchnie ogrodowe Pressbeton® firmy Bautech
Nawierzchnie ogrodowe Pressbeton® firmy Bautech Nawierzchnia podjazdu przed domem bywa narażona na duże obciążenia a także wycieki oleju czy benzyny. PRESSBETON® jest bardzo wytrzymały. ...

Nowoczesny i elegancki taras w wydaniu Bruk-Bet

Niezwykły spokój płynący z natury to luksus, na który pozwolić może sobie każdy właściciel ogrodu. Odpowiednie materiały i dodatki, jakich użyjemy aranżując przydomową strefę relaksu, pozwolą wykreować funkcjonalną, przyjazną i pełną harmonii przestrzeń sprzyjającą tak zabawie, jak i wypoczynkowi.

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".