Budujemy Dom

Klarsan w nowej odsłonie - uzdatnianie wody zmienia się na lepsze!

Artykuł na: 2-3 minuty

Firma Klarsan działa na rynku od ponad 10 lat. Przez ten czas konsekwentnie spełnia swoją misję, jaką jest dostarczanie rozwiązań zapewniających wodę najwyższej jakości w każdym miejscu.

Klarsan w nowej odsłonie - uzdatnianie wody zmienia się na lepsze!

Nowoczesne uzdatnianie wody

Teraz Klienci będą mogli odkryć Klarsan w zupełnie nowej, podążającej za obecnymi trendami odsłonie. Nowe logo jeszcze lepiej oddaje podejmowane działania i prezentuje drogę od wody zanieczyszczonej, aż po doskonale uzdatnioną.

4 kroki do wody o idealnych właściwościach

Firma Klarsan zapewnia rozwiązania w uzdatnianiu wody zarówno dla klientów indywidualnych, jak i komercyjnych. Niezależnie od przeznaczenia stacji uzdatniania wody, model współpracy zawsze opiera się na 4 głównych działaniach.

Pierwszym z nich jest analiza wody. Klarsan dysponuje własnym laboratorium wyposażonym w wysokiej klasy aparaturę pomiarową. W kolejnych etapach dobierane są urządzenia, eksperci przeprowadzają wywiad. Proponowane rozwiązania są testowane na próbce wody z konkretnego ujęcia. Urządzenia są montowane przez profesjonalną grupę serwisową. W ofercie firmy jest również serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Marka, która cieszy się dużą popularnością

Klarsan jest właścicielem marki Ecoperla. W ofercie można znaleźć szeroką gamę urządzeń do uzdatniania wody w gospodarstwach domowych, w tym produkty do filtracji wody w kuchni, filtry na cały dom oraz specjalne wkłady filtracyjne.

Poznaj nowoczesne rozwiązania do uzdatniania wody. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.klarsan.pl

Firma powiązana: Ecoperla
aktualizacja: 2018-06-26

Dodaj komentarz

LOTUS SENSOR - zmiękczacz wody z inteligentnymi sensorami
LOTUS SENSOR - zmiękczacz wody z inteligentnymi sensorami W pełni automatyczny, niemal bezobsługowy zmiękczacz, który zlikwiduje na zawsze twardą wodę w Twoim domu. Najnowszy model zmiękczacza ...
Świąteczna promocja na dzbanki Aquaphor tylko w Biedronce!
Świąteczna promocja na dzbanki Aquaphor tylko w Biedronce! Od 17 grudnia trwa świąteczna promocja nowego dzbanka ONYX + 2 wkładów filtrujących Maxfor wzbogacających wodę w magnez. Promocyjne ceny ...
Zadbaj o higienę filtracji wody z produktami marki Ecoperla
Zadbaj o higienę filtracji wody z produktami marki Ecoperla Już od września w dobrych sklepach stacjonarnych i internetowych będzie można dostać nowe produkty marki Ecoperla.

Na co zwrócić uwagę wybierając stację uzdatniania wody?

Mieszkam w domu jednorodzinnym, korzystam z wody miejskiej. Woda, która leci z kranu jest bardzo twarda, wszystko jest zakamienione, psują się sprzęty agd, zaparzona herbata ma kożuch, woda często ma metaliczny posmak. Zastanawiam się nad kupnem stacji uzdatniania wody. Czy przed wyborem takiej stacji i zakupem powinnam zrobić badanie wody? Na jakie metale i związki? W domu zużywamy średnio 15-20 m3 miesięcznie. Czy wielkość zużycia wody ma wpływ na wybór stacji uzdatniania wody? Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze? 

polecane produkty i technologie

Głębinowe pompy Wilo-Sub TWU 4 w zasięgu Twojego domu

Dzięki własnej studni lub studni głębinowej można uniezależnić się od drogiej wody z wodociągu miejskiego i dostępnej tylko w ograniczonym zakresie wody deszczowej. Do tłoczenia wody gruntowej i nawadniania większych powierzchni przydadzą się niezawodne i ekonomiczne w użytkowaniu pompy Wilo-Sub TWU 4.
Najbardziej znane marki
Oczyszczalnie ścieków - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".