Budujemy Dom

Stacje uzdatniania wody Ecoperla z serii Tower - wydajna filtracja wody!

Artykuł na: 2-3 minuty

Jeśli zastanawiasz się nad efektywnym i oszczędnym sposobem na filtrację wody w swoim nowoczesnym domu, to marka Ecoperla przygotowała coś specjalnego dla Ciebie. Stacje uzdatniania wody Ecoperla z serii Tower to aż 7 linii urządzeń, z czego każda jest odpowiedzialna za usuwanie innego zanieczyszczenia z wody. Produkty są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez przeszkód można dobrać najlepiej dopasowany do potrzeb.  

Stacje uzdatniania wody Ecoperla z serii Tower - wydajna filtracja wody!

Cała seria cechuje się bardzo dużymi wydajnościami. Szeroka oferta produktów pozwala na wybór rozwiązań do wody wodociągowej i z własnego ujęcia.

Na problemy z żelazem rozwiązaniem jest Ecoperla Ironitower, dodatkowy mangan usuniemy za pomocą Ecoperla Sanitower. Redukcji twardości wody dedykowana jest seria Ecoperla Softower, natomiast azotanów Ecoperla Nitratower. Oprócz tego w ofercie znajdują się kolumny filtracyjne Ecoperla Sedimentower, kolumny węglowe Ecoperla Carbotower oraz stacje wielofunkcyjne Ecoperla Multitower.  

Seria Tower wyróżnia się naprawdę wysoką jakością. Mają na to wpływ starannie dobrane komponenty produkowane przez uznanych producentów (na przykład Clack) oraz doskonale wyselekcjonowane złoża. Premierę serii Ecoperla Tower poprzedziły liczne testy prowadzące do powstania urządzeń działających optymalnie i spełniających wszelkie standardy.

Decydując się na produkty z serii Tower mamy zagwarantowane niskie koszty eksploatacji. Wszystko dzięki Ecoperla Smart System. Jest to autorski system ustawień zaworu sterującego, dzięki któremu zwiększa się żywotność złoża i komponentów, istnieje mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia awarii, a zużycie wody i soli na regenerację są redukowane do niezbędnego minimum.

Stacje uzdatniania wody Ecoperla z serii Tower znajdziesz na stronie ZeStudni.pl

Firma powiązana: Ecoperla
aktualizacja: 2018-09-21

Dodaj komentarz

Zadbaj o higienę filtracji wody z produktami marki Ecoperla
Zadbaj o higienę filtracji wody z produktami marki Ecoperla Już od września w dobrych sklepach stacjonarnych i internetowych będzie można dostać nowe produkty marki Ecoperla.
System drenarski z PVC-U od Pipelife
System drenarski z PVC-U od Pipelife System drenarski z PVC-U to najbardziej uniwersalne i sprawdzone na rynku rozwiązanie, przeznaczone do odwadniania wszelkich terenów, począwszy ...
Stacje uzdatniania wody Ecoperla z serii Tower - wydajna filtracja wody!
Stacje uzdatniania wody Ecoperla z serii Tower - wydajna filtracja wody! Jeśli zastanawiasz się nad efektywnym i oszczędnym sposobem na filtrację wody w swoim nowoczesnym domu, to marka Ecoperla przygotowała coś ...

Na co zwrócić uwagę wybierając stację uzdatniania wody?

Mieszkam w domu jednorodzinnym, korzystam z wody miejskiej. Woda, która leci z kranu jest bardzo twarda, wszystko jest zakamienione, psują się sprzęty agd, zaparzona herbata ma kożuch, woda często ma metaliczny posmak. Zastanawiam się nad kupnem stacji uzdatniania wody. Czy przed wyborem takiej stacji i zakupem powinnam zrobić badanie wody? Na jakie metale i związki? W domu zużywamy średnio 15-20 m3 miesięcznie. Czy wielkość zużycia wody ma wpływ na wybór stacji uzdatniania wody? Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze? 

polecane produkty i technologie

Odpływ ścienny Scada: trzy zalety, wiele korzyści

Rzadko spotyka się rozwiązania designerskie i funkcjonalne zarazem, jednak odpływ ścienny Scada marki KESSEL udowadnia, że te dwie cechy z powodzeniem mogą iść ze sobą w parze. Świadczy o tym jego kilka głównych zalet i wiele płynących z nich dla użytkowników korzyści.
Najbardziej znane marki
Oczyszczalnie ścieków - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".